ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Заява МЗС України у зв’язку із запровадженням РФ обмежувальних заходів проти громадян України

Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Серпня 2021, 17:03

Міністерство закордонних справ України висловлює протест проти розширення переліку українських фізичних осіб, стосовно яких урядом Російської Федерації запроваджуються так звані «спеціальні економічні заходи». Про це повідомляє Міністерство закордонних справ України.

Цей протиправний крок є продовженням РФ агресії проти України в усіх її формах і проявах.

Цього разу до переліку були включені не лише народні депутати та представники громадського суспільства, але й представники українського дипломатичного корпусу.

Розглядаємо такі агресивні дії Росії як кроки відчаю від провальної роботи російської дипломатії на міжнародній арені, провокацію напередодні інавгураційного саміту Кримської платформи.

Жоден тиск з боку РФ не зупинить послідовну політику України з протидії російській агресії. Продовжимо докладати послідовних зусиль задля припинення окупації Росією тимчасово окупованих українських територій, відновлення суверенітету і територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах.

Українська сторона залишає за собою право вжити відповідних заходів реагування відповідно до норм та принципів міжнародного права.

Ці агресивні кроки держави-окупанта не залишаться без відповіді.

Читайте нас в Telegram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform Новини