ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

ДК «Укроборонпром» створить ремонтну базу для вертольотів у Туреччині

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Серпня 2021, 17:47 6

Державна компанія «Укрспецекспорт», яка входить до складу Укроборонпрому, уклала рамковий контракт з турецькою THK Teknik A.Ş. на створення бази ремонту вертольотів Мі-17 у Турецькій Республіці. Це відбулося під час міжнародної виставки оборонної промисловості IDEF – 2021.

Контрактом передбачено проведення ремонтів техніки турецьких клієнтів і виконання замовлень для третіх країн. Про це повідомляється на сайті ДК «Укроборонпром».

Укрспецекспорт і THK Teknik A.Ş мають досвід партнерства з 2018 року, коли вони виграли тендер на ремонт 18 багатоцільових вертольотів Мі-17 Головного командування жандармерії Туреччини.

– Співпраця України та Туреччини у військово-технічній сфері за останній час вийшла на новий якісний рівень і є одним з основних елементів стратегічного партнерства наших країн», – зазначив генеральний директор ДК «Укрспецекспорт» Вадим Ноздря.

THK Teknik A.Ş. посідає провідне місце в системі технічного обслуговування цивільної та військової авіації Турецької Республіки. Компанія під різними назвами працює з 1925 року та надає широкий спектр послуг: від обслуговування літаків з максимальною злітною масою понад 5700 кг до ремонту планерів і гелікоптерів.

THK Teknik A.Ş. має чотири ангари, низку лінійних станцій та майстерень, кількість яких постійно зростає. Виробничі потужності сертифіковані дозволами SHY-145 та SHY-147  Генерального директорату цивільної авіації Туреччини.

Нагадаємо, виробничі підприємства та спецекспортери, що входять до складу Концерну, беруть участь у міжнародній виставці IDEF – 2021, на якій свою продукцію та послуги презентують понад 1200 виробників озброєння та військової техніки з усього світу.

Також у рамках заходу представники Укроборонпрому обговорюють з іноземними партнерами хід виконання наявних контрактів та проводять низку робочих зустрічей щодо перспективної співпраці з закордонними компаніями.

 

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини, Озброєння та техніка