ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Делегація на чолі з Олегом Уруським відвідає міжнародну виставку IDEF 2021

Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Серпня 2021, 13:39 4

Українська делегація на чолі з Віцепрем’єр-міністром України – Міністром з питань стратегічних галузей промисловості України Олегом Уруським відвідає Міжнародну виставку оборонної промисловості IDEF 2021, яка 17-20 серпня відбудеться в Турецькій Республіці. Про це повідомляє Урядовий портал.

У рамках візиту заплановано проведення низки офіційних зустрічей з керівниками державних органів Турецької Республіки, провідних турецьких та іноземних компаній оборонно-промислового комплексу, а також ознайомлення із сучасними зразками озброєння та військової техніки, представленими на виставці IDEF 2021.

Міжнародна виставка оборонної промисловості IDEF 2021 проходитиме у Стамбулі під патронатом адміністрації Президента Турецької Республіки за організаційної підтримки Міністерства оборони, Фонду збройних сил Туреччини та виставкової організації TÜYAP.

На об’єднаній експозиції ДК «Укроборонпром», організатором якої є ДК «Укрспецекспорт», буде представлена продукція підприємств українського ОПК — ПТРК «Скіф», керований реактивний снаряд «Вільха», керований артилерійський снаряд з лазерним самонаведенням типу «Квітник-Е», крилата ракета Р-360 «Нептун» та інші.

Також демонструватимуться макети композитного плавучого доку проєкту 1760КР з підводним човном, ракетного катера «Богомол», багатофункціонального катера «Кайра-150» тощо.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини