ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Як військовий медик фахівцем РАО вирішила стати

Life story
Прочитаєте за: 2 хв. 15 Серпня 2021, 17:05

         Сьогодні цілком природним стало не тільки збільшення кількісного складу жінок у війську, а й значне розширення спектру військових посад та спеціальностей, які нині обіймають наші чарівні берегині. Одна з них — санінструктор роти сержант медичної служби Юлія Левченко.

— Мій послужний список розпочався у 2016 році, коли після закінчення Лохвицького медучилища я прийшла працювати на цивільну посаду до об’єднаного навчально-тренувального центру військ зв’язку, — розповідає Юлія. — Сестринську справу опанувала доволі швидко: цьому сприяла не тільки достатня базова підготовка, а й допомога досвідчених колег, дружний та доброзичливий колектив. Можливість самовдосконалення та реалізації професійного потенціалу підтвердили моє бажання одягнути військовий однострій. Тому вже за кілька місяців роботи  я остаточно зробила свій вибір на користь армійської служби.

 

Дівчина, як підтвердив час, обрала не тільки професію, а і свою долю. Не шукала для себе ані привілеїв, ані особливого ставлення. Вимоги та труднощі армійського буття долала нарівні з усіма військовослужбовцями підрозділу. Лише одна риса відрізняла Юлію від бойових побратимів — за будь-яких умов дівчина завжди усміхається й жартує.

За словами командування навчального центру, Юлія Левченко — неперевершений симбіоз тендітної жіночості та залізної вимогливості, внутрішньої гармонії та уміння взяти на себе відповідальність. У 2020 році дівчина за особистим бажанням пройшла бойовий вишкіл у районі ООС, і це стало ще одним етапом її становлення як воїна та свідомого громадянина своєї країни.

— Саме на «передку» я ствердилась у бажанні стати офіцеркою, — продовжила Юлія. —  Це сталось не раптово, а зі свідомим розумінням того, що у війську можливо реалізувати свій потенціал, досягти чогось значущого, повести своїм прикладом тих дівчат, хто ще має сумніви щодо того, чи зможуть вони пройти через складні випробування. Саме тому я обрала для себе факультет підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння Одеської військової академії і в нинішньому році успішно склала вступні іспити.

На моє здивоване запитання, чому саме РАО, дівчина відповіла доволі просто і дохідливо: «По-перше, незвично. По-друге — не менш відповідально, ніж надавати медичну допомогу. По-третє — у цій сфері служить не так багато дівчат, як у військовій медицині. А значить — і поле для професійного зростання ширше».

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Українська «Фурія» допомогла американському HIMARS спалити ворожий склад у тилу

Українська «Фурія» допомогла американському HIMARS спалити ворожий склад у тилу

Роботу американської реактивної артилерійської системи HIMARS у зв’язці з українським безпілотним авіаційним комплексом «Фурія» показали в ефірі Армія TV.

УБД можна буде отримати онлайн в пару кліків

УБД можна буде отримати онлайн в пару кліків

Скоро захисники та захисниці зможуть оформити статус учасника бойових дій на порталі Дія. 

росіяни вбили чотирьох людей в Мирнограді та Костянтинівці

росіяни вбили чотирьох людей в Мирнограді та Костянтинівці

Щонайменше чотири людини загинули і 9 поранені внаслідок сьогоднішніх обстрілів Донеччини. 

Олександр Сирський розповів про успіхи в тестуванні наземних і повітряних безпілотних систем

Олександр Сирський розповів про успіхи в тестуванні наземних і повітряних безпілотних систем

Днями Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський працював в одному з навчальних центрів ЗСУ, де тривають тестування різних форм комплексного застосування наземних і повітряних роботизованих та безпілотних систем в умовах реального бою. 

Стало відомо, скільки закуплених державою «Мавіків» уже потрапили у війська

Стало відомо, скільки закуплених державою «Мавіків» уже потрапили у війська

Міністерство оборони почало закуповувати «Мавіки» та постачати їх до військ. Вже 10 150 «Мавіків» доставлено українським захисникам.

Шквал з «Градів» відправили окупантам чеченські добровольці

Шквал з «Градів» відправили окупантам чеченські добровольці

Батальйон ім. Шейха Мансура спільно з бійцями 65 ОМБр здійснили шквальний обстріл ворожих позицій з чотирьох БМ-21 «Град» на Півдні.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

.Net engineer, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Навідник (за контрактом, ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Стрілок, військовослужбовець

від 21000 до 22000 грн

Київ, Київська область

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 51000 грн

Суми

Державна прикордонна служба України

Радіотелефоніст-зв’язківець

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Майстер, номер обслуги, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область