ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як на дніпровських водах моряки готуються до параду на День Незалежності

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Серпня 2021, 17:20 5

На річці Дніпро відбулися спільні тренування сил сектору безпеки та оборони держави, що візьмуть участь у параді з нагоди 30-ї річниці проголошення незалежності України.

Учасники заходу провели тренувальне проходження малих броньованих артилерійських катерів Військово-Морських Сил Збройних Сил України з виконанням вправ радіоелектронної боротьби, катерів Державної прикордонної служби України, Національної поліції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

— Вперше за роки незалежності на річці Дніпро в районі Київського річкового вокзалу відбудеться демонстрація спільних дій сил сектору безпеки та оборони держави. До тренувань залучено майже 100 чоловік особового складу та близько 20 катерів, — розповів представник Командування Військово-Морських Сил ЗС України капітан 1 рангу Олександр Павловський.

Також була відпрацьована висадка груп спеціального призначення та десанту на необладнане узбережжя із залученням швидкісних катерів Willard та БТР-80. Після цього відбулася показова демонстрація надання допомоги аварійному катеру з десантуванням рятувальної парашутно-десантної групи.

Передбачається, що до заходу також залучатиметься морська авіація Військово-Морських Сил, авіація Повітряних Сил та армійська авіація Сухопутних військ ЗС України. Зокрема, відбудеться проліт літаків Су-25, вертольотів Мі-8 та Мі-14ПЧ. Завершиться дійство проходженням буксирів з фонтануванням і катерів комунальної аварійно-рятувальної служби, яхт і катерів яхт-клубів Києва.

Фото автора

18

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини, Репортаж