ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна висловила Росії протест через черговий «гумконвой» до ОРДЛО

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Серпня 2021, 8:57 3

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з продовженням Російською Федерацією протиправної практики направлення на територію України так званих гуманітарних конвоїв.

Про це йдеться в коментарі МЗСУкраїни.

«12 серпня Російська Федерація вчергове проігнорувала раніше висловлені неодноразові застереження України та без її офіційної згоди, з порушенням законодавства України, умов та модальностей доставки гуманітарної допомоги, незаконно направила на тимчасово окуповані території в Донецькій та Луганській областях 102-й так званий гуманітарний конвой у складі 7 вантажних автомобілів та супроводі 2 автомобілів МНС РФ», — заявили в дипломатичному відомстві.

Зазначається, що переміщення відбулося через непідконтрольну уряду України ділянку державного кордону України, через російські прикордонні пункти пропуску «Донецьк» та «Матвєєв Курган».

«Відсутність законних підстав унеможливила передбачене українським законодавством його обов’язкове оформлення представниками прикордонних та митних органів України», — підкреслюють українські дипломати.

У цьому зв’язку МЗС України надіслало російському зовнішньополітичному відомству ноту протесту із вимогою до Російської Федерації припинити вчинення протиправних дій проти суверенітету нашої держави та неухильно дотримуватися міжнародного права й законодавства України.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини світу та України