ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Ветерани здатні стати бізнес-елітою України»

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Серпня 2021, 16:10

Громадська організація «Асоціація підприємців-ветеранів АТО» з 2016 року допомагає ветеранам реалізовувати себе через власні проєкти у сфері бізнесу.

Про діяльність і здобутки Асоціації, конкурентоспроможність ветеранського бізнесу на українському ринку розповів її очільник, фахівець з аналізу бізнесів, учасник бойових дій Сергій Позняк для АрміяInform.

З початку існування громадська організація допомогла близько двомстам ветеранам розпочати й підтримати власну справу. Нині Асоціація має спеціальну програму фінансування, налагоджену комунікацію з телевізійними каналами й реалізовані кейси бізнесових проєктів.

— Ми проаналізували потреби ветеранів-підприємців і на початку місяця сформували Стратегію розвитку. Маємо на меті виходити на європейський ринок. Важливим кроком до цього стало підписання Меморандуму із Торгово-промисловою палатою України, — розповідає Сергій Позняк.

Нині Асоціація підтримує близько 20 ветеранських ініціатив.

— Відбираємо кандидатів за встановленою процедурою, навчаємо їх веденню бізнесу, розглядаємо маркетинговий план. Швидко ухвалюємо рішення щодо інвестування стартапу. Ветерани здатні стати бізнес-елітою України і формувати порядок денний у державі. Вони інтолерантні до тіньових схем, у них — загострене почуття справедливості, — зазначає голова Асоціації.

До того ж, за словами Сергія Позняка, ветеранські ініціативи допомагають створювати робочі місці для побратимів і посестер.

Цим проєктам надається достатня підтримка з боку громади та впливових бізнес-установ.

— Увага до ветеранського бізнесу є. На «Презентації Асоціації підприємців-ветеранів АТО» були представники міністерств, громадських організацій, волонтерських рухів і спільнот. Нам надає допомогу бізнес-спільнота CEO Club Ukraine, а її очільник Сергій Гайдайчук зауважив, що завжди знайде час для ветеранів. Ми залучаємо і менторську підтримку від провідних підприємців. Тому не маємо права схибити, — додав Сергій Позняк.

Ветеранські бізнеси, на його думку, є конкурентоспроможними на українському ринку.

— Війна навчила нас діяти злагоджено й досягати поставленої мети. Напевно, завдяки цьому кілька ветеранських бізнесів входять до рейтингу американського журналу Форбс, — зазначив очільник громадської організації.

У майбутньому Асоціація планує залучати більше інвестицій, виходити на міжнародний рівень, налагоджувати взаємодію із органами виконавчої влади та вносити необхідні корективи на законодавчому рівні.

Анна Гудзь для АрміяInform

Читайте нас в Telegram