ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У 2022 році запрацює Український ветеранський фонд, який дозволить значно розширити можливості фінансування ветеранських програм

Новини Соціальний захист військовослужбовців
11 Серпня 2021, 14:41
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У 2022 році запрацює Український ветеранський фонд, який дозволить значно розширити можливості фінансування ветеранських програм. Про це, як інформує Урядовий портал, повідомила міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна в інтерв’ю виданню «РБК- Україна».

«Один із наших пріоритетів – це створення Українського ветеранського фонду, постанова про його створення вже ухвалена урядом. Це буде державна установа, яка буде фінансуватися як з бюджету, так і за рахунок держгарантій залучати міжнародну технічну допомогу і донорську допомогу як з України, так і з-за кордону. Це дозволить значно розширити спектр можливостей фінансування ветеранських програм, додасть прозорості всім процедурам», – розповіла очільниця мінветеранів.

За її словами, фонд займатиметься розробкою і впровадженням сучасних проєктів, спрямованих на підтримку ветеранів та їхніх родин. Він стане стартовим майданчиком для підтримки ветеранського бізнесу, зокрема  – за рахунок надання грантів, бізнес-стартапів для ветеранів, реабілітації захисників України, розвитку ініціатив громадянського суспільства та інших напрямів.

«Планом дій уряду передбачено створення фонду вже наступного року. Суми, про які йдеться, невеликі, але я сподіваюся на значне недержавне фінансування. Я хочу, щоб це був не фонд проїдання, а магніт залучення коштів і реалізації програм, конкретних ініціатив. Один з важливих напрямів – розвиток ветеранського бізнесу», – наголосила Юлія Лапутіна.

 Ініціатива створення Українського ветеранського фонду – державної бюджетної установи, яка забезпечуватиме підтримку ветеранів війни, членів їхніх сімей, родин загиблих подальшою реабілітацією та реінтеграцією до мирного життя через відповідні проєкти, належить Міністерству у справах ветеранів України.

Український ветеранський фонд має запрацювати вже з 1 січня 2022 року.


Євгенія Хмару призначили тимчасовим керівником Міноборони
Євгенія Хмару призначили тимчасовим керівником Міноборони

Кабінет Міністрів за погодженням із Президентом України призначив Євгенія Хмару тимчасовим виконувачем обов’язків міністра оборони України.

СБУ знищила російський бомбардувальник, окупанти підірвали собі склад, «ждуни» в Часовому Яру: стрім
СБУ знищила російський бомбардувальник, окупанти підірвали собі склад, «ждуни» в Часовому Яру: стрім

Знищили російський бомбардувальник, який запускав ракети по Україні.

Передавала росіянам дані про оборонні підприємства Харкова: зрадницю засуджено до 15 років ув’язнення
Передавала росіянам дані про оборонні підприємства Харкова: зрадницю засуджено до 15 років ув’язнення

Мешканка села Тернова Чугуївського району, яка працювала сторожем в одному з ліцеїв Харкова, надсилала ворогу інформацію про стратегічно важливі підприємства.

Дрони для ударів у глибину: Володимир Зеленський збере Ставку з командирами корпусів і виробниками
Дрони для ударів у глибину: Володимир Зеленський збере Ставку з командирами корпусів і виробниками

Після доповідей командирів корпусів Президент анонсував засідання Ставки, присвячене забезпеченню війська дронами та іншими критично важливими засобами.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

WorkUa Водій-заправник

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Olx Військова служба

від 50100 до 130100 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Поліграфолог

від 50000 до 65000 грн

Вся Україна

412 окремий полк безпілотних систем Nemesis СБС

RobotaUa Водій кат. В

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

RobotaUa Водій кат В

від 21000 до 121000 грн

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

ПУБЛІКАЦІЇ
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії

Водночас частина із них потребують додаткових роз’яснень, адже не повністю розуміють усі складові механізму поновлення на службу. Про це в коментарі АрміяInform розповіли у відділі рекрутингу 18-ї Слов’янської…