ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До строю стають офіцери-випускники 2021-го

Прочитаєте за: 2 хв. 10 Серпня 2021, 10:42

В окремій артилерійській бригаді імені гетьмана Тараса Трясила у стрій стають офіцери-випускники цього року. Молодими лейтенантів можна назвати досить умовно, адже, як повідомили журналістові АрміяInform у військовій частині, третина з майже двох десятків випускників вишів уже мають за плечима не лише 4-5 років навчання, а й досвід військової служби за контрактом. У декого з лейтенантів — уже 15 років вислуги, а троє офіцерів мають і досвід бойових дій на Сході.

Як розповідає заступник командира бригади підполковник Ярослав Лисенко, у ці серпневі дні з лейтенантами-випускниками проведено дводенні збори.

— Це збори не навчального, а радше ознайомчого характеру, — говорить офіцер. — Тобто відбулося знайомство лейтенантів з військовою частиною і керівним складом, начальниками служб. Їм розповіли, якими мають бути їхні перші кроки на новому місці служби, а саме: як ставати на житлову чергу, як приймати посаду та ротне (батарейне) господарство, як діяти у тих чи інших випадках.

Також в офіцерів-випускників перевірили їхні фізичні кондиції. Вони склали залік з фізпідготовки — стандартні вправи з бігу на 100 та 3000 метрів і підтягування. За словами керівника зборів підполковника Ярослава Лисенка, всі лейтенанти показали хороший рівень, склавши залік на оцінку «добре».

— Щодо професійних знань і навичок, то нині їх не перевіряли. Для цього на початку вересня проведемо окремі двотижневі збори, де лейтенанти й покажуть, чого навчилися в академії й чого навчатимуть підлеглих.

Заступник командира частини додає: «лейтенантський десант» складається з умотивованих і сумлінних офіцерів. Значна частина з них продовжують офіцерські династії або принаймні мають військових серед рідних. Тож з армійським життям знайомі ще до вступу до вишів і служити по-справжньому бажають. У гетьманській артбригаді великої потужності є в кого повчитися, тож досвід і вміння поповнення здобуде з часом.

14

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Новини