ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Американські військові прибули у Вінницю для спільних навчань

Прочитаєте за: 2 хв. 9 Серпня 2021, 14:47 1

На Вінниччині авіатори 456-ї бригади транспортної авіації імені Дмитра Майбороди приймають американських колег. Військовослужбовці 352-го крила сил спеціальних операцій прибули до України на двох військово-транспортних літаках МС-130 для проведення спільних навчань із українськими колегами.

Як повідомили кореспонденту АрміяInform у Командуванні Повітряних Сил ЗС України, основною метою заходу є підвищення рівня взаємосумісності між підрозділами країн-партнерів. Так, у межах навчань, що триватимуть близько місяця, військові двох держав обмінюватимуться досвідом у питаннях тактичної евакуації, надання першої медичної допомоги під час бойових дій, а також десантування особового складу та вантажів. У планах є проведення і спільних тренувальних польотів задля поліпшення взаємодії між екіпажами MC-130 і Ан-26 у повітрі.

У планах є і проведення спільних тренувальних польотів задля поліпшення взаємодії між екіпажами MC-130 і Ан-26 у повітрі.

На аеродромі «Гавришівка» закордонних гостей вітали командувач Повітряних Сил ЗСУ генерал-полковник Сергій Дроздов і голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

— Цей візит підтверджує міцні стосунки між нашими країнами і те, що ми готові працювати разом як партнери для досягнення спільної мети, — зазначив генерал-полковник Сергій Дроздов. — Американські літаки, які є сьогодні тут, показують світові, що Україна й Сполучені Штати є партнерами, що демонструють взаємну підтримку та сприяють взаємосумісності.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram