ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Виставка «Україна — НАТО» подорожує Маріуполем

Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Серпня 2021, 11:03 4

У Маріуполі представники Міністерства оборони України спільно з керівництвом міста презентували виставку фотографій, присвячених співпраці України та Північноатлантичного альянсу. Цього разу з експозицією ознайомилися військовослужбовці 555-го госпіталю, окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади та студенти і викладачі Донецького національного медичного університету.

Виставка налічує два десятки фотографій, що відображають результати роботи програми НАТО «Наука заради миру і безпеки» в Україні. Також представлені проєкти, над якими українці спільно з партнерами працюють під егідою Агенції Північноатлантичного альянсу.

— На прикладі інших міст, у яких ми вже побували, переконались, що експозиція серед відвідувачів користується популярністю, — зазначила керівник експертної групи політики військових зв’язків з громадськістю Директорату інформаційної політики у сфері оборони та стратегічних комунікацій Міноборони України Лариса Родченко. — Світлини інформуватимуть молодь про Альянс та дружню стратегічну підтримку, яку надає НАТО.

Також виставка побувала і в ОТУ «Схід».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини