ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Дівичках стартував головний артилерійський конкурс року

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Серпня 2021, 15:08

На полігоні Міжвидового центру підготовки підрозділів, що на Київщині, відбулося урочисте відкриття конкурсу на найкращу артилерійську батарею Сухопутних військ Збройних Сил України.

— Бажаю всім учасникам цікавих змагань і чесної перемоги! — зазначив, звертаючись до гармашів, начальник управління Ракетних військ і артилерії командування підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Андрій Маліновський.

В управлінні РВіА журналістові АрміяІnform повідомили, що цього року, на відміну від минулих років, змагання відбуватимуться на двох військових полігонах — Урзуфі й Дівичках. Тут, у Дівичках Київської області, на урочистому відкритті конкурсу присутні почесні гості — представники збройних сил США та Канади, які спостерігатимуть за перебігом змагань.

Конкурс триватиме з 3 по 7 серпня. Безпосередньо у Дівичках змагатимуться шість артилерійських підрозділів від чотирьох бригад: батареї самохідних артилерійських установок, причіпні та протитанкові. З 10 по 31 серпня до змагань ствольної артилерії вже на військовому полігоні на Приазов’ї приєднаються реактивні системи залпового вогню й мінометники. Далі переможці представлятимуть Сухопутні війська вже на змаганнях рівня ЗС України.

21
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Новини, Події