ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Три мечі — 2021»: психологічне та фізичне випробування на міць і професійність

Прочитаєте за: 2 хв. 23 Липня 2021, 10:08

Під час багатонаціонального навчання «Три мечі — 2021», яке триває на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, нинішній день був насиченим та не менш цікавим для всіх підрозділів багатонаціональної бригади ЛИТПОЛУКРБРИГ.

Зокрема, непростим випробуванням виявилась для польських військових проходження психологічної смуги перешкод. Півкілометрова спеціальна ділянка включає в себе чимало важких для подолання несподіванок: ламану смугу перешкод, лабіринт із шин, вузький прохід, подолання залізної труби, пересування горбистою місцевістю, з колючим дротом, водяні басейни, «гойдалки» й багато іншого. До того ж на певних ділянках палав вогонь, а деякі були вкриті суцільним димом, що добряче заважало дихати на повні груди і збивало ритм. Попри це, підтримуючи один одного, підрозділ Збройних сил Республіки Польща гідно подолав смугу і навіть запропонував влаштувати своєрідний «батл» з подолання між усіма націями міжнародної бригади.

У цей же час представники українського батальйону багатонаціональної бригади ЛИТПОЛУКРБРИГ підвищували рівень бойової готовності, виконуючи бойові стрільби зі 120-мм мінометного комплексу 2Б11. Під час практичних дій мінометники приховано зайняли позиції та кругову оборону навколо, замаскувались і швидко відпрацювали по цілях. Водночас постійно вели спостереження та могли змінити позиції.

Українські вояки провели стрільби і зі станкових протитанкових гранатометів СПГ-9 та автоматичних гранатометів АГС-17. Навички наших бійців високо оцінили військові інструктори США.

Цікавим видався день і для литовських військових. Представники Військової поліції цієї країни відпрацювали питання супроводження колон з особливо важливими персонами та взяття під контроль та оборону важливих комунікаційних сполучень. Доречно зауважити, що драйву до виконання цього завдання додали представники українського підрозділу OPFOR. Хлопці настільки майстерно розіграли роль терористів, що литовським військовим поліцейським часом було непереливки.

Також відпрацювали й питання медичної евакуації важкопоранених за допомогою комплекту зйомного бортового обладнання «Канат-1».

З кожним днем три нації, пов’язані однією військовою складовою, стають все більш злагоджені в практичному виконанні поставлених завдань. «Годинниковий механізм» військового управління та виконання спільних завдань працює дедалі чіткіше. Регулярні тренування підвищують потенціал багатонаціональної бригади ЛИТПОЛУКРБРИГ і її готовність до участі в майбутніх операціях.

Віктор Вирва

12

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: