ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

БМ-21 «Град» на автошасі КрАЗ успішно пройшли всі етапи випробувань

Прочитаєте за: 2 хв. 23 Липня 2021, 16:47

Реактивну систему залпового вогню БМ-21 «Град» (РСЗВ «Град») з автомобільним базовим шасі «Урал» прийняли на озброєння Збройних Сил ще за часів Радянського Союзу. Досі вони перебувають у строю українського війська та виконують бойові завдання у складі артилерійських підрозділів.

На початку ХХІ століття до річниці незалежності України кілька артилерійських частин від РСЗВ «Град» було змонтовано на автомобільні базові шасі виробництва Кременчуцького автомобільного заводу для проходження у складі парадних розрахунків під час параду військ. Однак після військового параду їх поставили на довготривале зберігання та тривалий час не використовували.

Міністерство оборони нещодавно ініціювало проведення випробувань цих РСЗВ «Град» з метою доукомплектування реактивних дивізіонів. Як повідомили в оборонному відомстві, на цей час дві одиниці БМ-21 «Град» на автомобільному базовому шасі КрАЗ-63221 та КрАЗ-6322 успішно пройшли всі етапи випробувань.

Після їхнього допуску до експлуатації у ЗСУ й доопрацювання інших таких зразків, що перебувають на зберіганні, згадані БМ-21 «Град» на базі КрАЗ-63221 та КрАЗ-6322 будуть поставлені у війська. Тож, «військова» служба КрАЗів триватиме…

Довідково. Основні тактико-технічні характеристики БМ-21 «Град» на базі КрАЗ 6322:

Розробник: ХКБМ імені О.Морозова

Шасі: КрАЗ 6322-10

Маса в бойовому положенні: 20 400 кг

Озброєння: калібр 122 мм

Кількість напрямних: 40

Час залпу: 20 сек.

Розрахунок: 4 особи.

Потужність двигуна: 330 к.с.

Максимальна швидкість:  85 км/год.

Запас ходу: до 1300 км.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook