Які можливості цих БПЛА? На яку відстань дрони-камікадзе здатні уражати ворога? Скільки тривали навчання розрахунків? У бригаді розкрили деякі технічні характеристики «Мрії»….
Як пришвидшити отримання земельної ділянки та уникнути типових помилок у досягненні результату? На ці та інші питання ветеранам Вінниччини допоможуть знайти відповіді у суботу, 31 липня, у місцевому Veteran Hub. На допомогу прийде юрист, яка вже не перший рік безпосередньо займається земельними питаннями, має чималий досвід роботи у кадастрі.
У місцевому Veteran Hub пояснили, що питання отримання земельних ділянок досі залишається болючим для багатьох вінницьких ветеранів. Та далеко не завжди причина криється у бюрократії. Інколи ветеранам банально бракує обізнаності у юридичних нюансах.
– Можна одразу приходити на семінар разом із картою, – прокоментували у Veteran Hub. – Наша юристка поділиться важливими деталями, які зроблять отримання землі результативнішим. Фахівець підкаже, як, власне, користуватись кадастром, на які землі може претендувати ветеран, Сподіваємось, після семінару число землевласників серед місцевих воїнів зросте.
Окрім юристки, на зустрічі будуть присутні й ветерани з позитивними кейсами у земельному питанні, тож зустріч обіцяє бути результативною.
Підготувала Анастасія Олехнович
@armyinformcomua
Нещодавно петиція про те, щоб надавати військовослужбовцям можливість самим обирати собі спорядження, набрала 25 тисяч голосів.
Ідентифікаційний жетон є обов’язковим елементом спорядження військовослужбовців ЗСУ та ДССТ. Він містить особистий номер та допомагає у швидкій ідентифікації військового у разі його загибелі, поранення або контузії та передачі відповідних повідомлень. Тому у військовій частині повинна бути добре організована робота із закупівлі цих жетонів.
Працівники ДБР завершили досудове розслідування стосовно посадовця однієї з військових частин, який організував схему заробітку на пальному, яке призначалось для потреб підрозділу, що тримає оборону на Харківському напрямку. Обвинувальний акт направлено до суду.
Суд визнав винним 48-річного чоловіка за фактом поширення інформації про розташування ЗСУ та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчиненого в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 114-2 КК України). Йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.
На Харківщині українські захисники зупинили російську атаку ще до її початку. Бійці аеророзвідки РУБпАК «Фенікс» вчасно виявили бронетехніку противника, яка ховалася в лісосмузі, та завдали удару, що перекреслив усі плани окупантів.
Російська армія вперто не хоче визнавати очевидне: варіння додаткової броні на свої БТРи не врятує їх від ударів українських Сил оборони. Черговий доказ цього днями продемонструвала розвідувальна рота 47 окремої механізованої бригади «Маґура».
від 20000 до 50000 грн
Чернігів, Чернігівська область
Які можливості цих БПЛА? На яку відстань дрони-камікадзе здатні уражати ворога? Скільки тривали навчання розрахунків? У бригаді розкрили деякі технічні характеристики «Мрії»….