З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…
Армійський стрілець – капітан Олег Омельчук – виборов для національної збірної третю медаль Ігор 2020, які тривають у Токіо.
Про це інформує Центральний спортивний клуб ЗС України.
У змаганнях змішаних пар Олег Омельчук разом з Оленою Костевич здобули «бронзу» у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів.
Уляна народилася в Краматорську, і її родина була змушена виїхати до Кропивницького. Проте дівчина ще тоді вирішила: обов'язково повернеться додому.
Головний відділ безпілотних авіаційних систем «Фенікс» уразив вартісну техніку противника та зменшив поголів'я окупантів.
Велика Британія надасть 300 млн євро на постачання Україні 16 сучасних літаків у співпраці зі Швецією.
З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…