ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Хто став сильнішим серед «сталевих вовкулаків»

Прочитаєте за: 2 хв. 26 Липня 2021, 18:11

На базі навчально-тренувального центру Сил спеціальних операцій відбулися змагання на першість серед груп спеціального призначення ССО ЗС України.

Участь у змаганнях взяли найкращі групи з бойових частин Сил спеціальних операцій. До кожної з команд увійшли найбільш підготовлені оператори, які найкраще показали себе під час навчань у пунктах постійної дислокації.

Упродовж тижня оператори ССО виконували завдання й долали перешкоди на шляху до перемоги. Змагання тривали у складних погодних умовах — спочатку неймовірна спека, а згодом кількаденний майже безперервний дощ. Пересічена місцевість, підрозділи протидії та професіоналізм суперників мотивували учасників викладатися максимально.

«Вовкулаки» долали комплексні етапи, що містили низку практичних компонент. Це, зокрема, підготовка розвідгрупи до виконання отриманого завдання, вихід на місце його виконання, пересування в район на вертольоті, подолання водної перешкоди, розмінування мінного поля, встановлення мінних загороджень, відшукування тайника, влаштування засідки, вправа бойових стрільб, відхід групи після виконання завдання. А на завершальному етапі здійснили марш-кидок на 10 км зі зброєю та у спорядженні.

Конкуренція була жорсткою, і це не дивно. Оператори ССО постійно готуються і вдосконалюють професійний вишкіл, беруть участь у навчаннях на полігонах і міжнародних маневрах з нашими партнерами.

Організатори, плануючи програму змагань, врахували досвід, набутий під час бойових дій у районі проведення АТО/ООС.

За діями спецпризначенців спостерігали і наші іноземні партнери. А вже з наступного року планується залучити їх до змагань як учасників.

Кубок за першість дістався найкращим з найкращих, і знову попрямував на Хмельниччину.

Фото: Олег Фугела

21

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Навчання та тренування, Новини, Репортаж