ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Окупаційна влада «ЛНР» обмежила подачу води населенню

Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Липня 2021, 11:35 3

Окупаційна влада «ЛНР» накопичила 170 мільйонів гривень боргу за воду і жорстко обмежила її подачу жителям непідконтрольної території України.

Угруповання «ЛНР» обмежило подачу води населенню і намагається заперечувати борги перед Попаснянським водоканалом, який постачає воду на непідконтрольну територію. Про це розповів голова Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай в інтерв’ю телеканалу «Дім».

Він зазначив, що Попаснянський райводоканал і зараз, і після модернізації готовий стабільно забезпечувати водою жителів непідконтрольної українській владі території області.

«Ми готові, але «влада» на тимчасово окупованій території періодично все-таки створює проблеми, навіть жителям непідконтрольної Україні території. Через сезон дуже посушливої, сухої погоди та спеки на непідконтрольній території води все менше і менше. І є підтвердження, що окупаційна влада жорстко обмежили подачу води людям. Воду дають на пару годин в день. З водою там колосальна проблема», — підкреслив Гайдай.

За його словами, у той же час «ЛНР» намагається заперечувати тарифи і виставлені до оплати суми.

«Тому що їх заборгованість велика, близько 170 млн грн. І вони намагаються оскаржувати і цю суму боргу», — уточнив глава ОДА.

Попаснянський районний водоканал постачає воду як на підконтрольну Україні частину Луганщини, так і людям, які живуть у непідконтрольних районах.
Читайте нас в Telegram
Мітки: ,

Захищаємо світ

00
00
00
Новини