Не таємниця, що росіяни почали дуже серйозну роботу з повернення власної техніки з країн третього світу «Українці показують просто феноменальні успіхи в частині винищення…
Реактивну систему залпового вогню БМ-21 «Град» (РСЗВ «Град») з автомобільним базовим шасі «Урал» прийняли на озброєння Збройних Сил ще за часів Радянського Союзу. Досі вони перебувають у строю українського війська та виконують бойові завдання у складі артилерійських підрозділів.
На початку ХХІ століття до річниці незалежності України кілька артилерійських частин від РСЗВ «Град» було змонтовано на автомобільні базові шасі виробництва Кременчуцького автомобільного заводу для проходження у складі парадних розрахунків під час параду військ. Однак після військового параду їх поставили на довготривале зберігання та тривалий час не використовували.
Міністерство оборони нещодавно ініціювало проведення випробувань цих РСЗВ «Град» з метою доукомплектування реактивних дивізіонів. Як повідомили в оборонному відомстві, на цей час дві одиниці БМ-21 «Град» на автомобільному базовому шасі КрАЗ-63221 та КрАЗ-6322 успішно пройшли всі етапи випробувань.
Після їхнього допуску до експлуатації у ЗСУ й доопрацювання інших таких зразків, що перебувають на зберіганні, згадані БМ-21 «Град» на базі КрАЗ-63221 та КрАЗ-6322 будуть поставлені у війська. Тож, «військова» служба КрАЗів триватиме…
Розробник: ХКБМ імені О.Морозова Шасі: КрАЗ 6322-10 Маса в бойовому положенні: 20 400 кг Озброєння: калібр 122 мм Кількість напрямних: 40 Час залпу: 20 сек. Розрахунок: 4 особи. Потужність двигуна: 330 к.с. Максимальна швидкість: 85 км/год. Запас ходу: до 1300 км.
@armyinformcomua
Українські моряки знищили російську авіаційну ракету Х-59.
Станом на ранок суботи, 25 січня, добові втрати російських загарбників склали 1650 осіб вбитими та пораненими.
Станом на 06:00 25 січня росіяни вивели у Чорне море два ракетоносії з «Калібрами».
Фотографи та журналісти стали очима нашої війни, адже саме завдяки їм увесь світ дізнався про всі моторошні та жахливі речі, які коїть росія та її солдати на нашій землі.
«Я мрію, щоб на східному кордоні України, від Вовчанська і до Урала було Північне море, в ньому водилася білуга і було багато ікри. Чи щоб ми межували із Північним Льодовитим океаном», — говорить 49-річний Віктор Баранов з позивним «Кеп».
Що таке пункт управління розвідкою, навіщо він потрібен та які завдання виконує? Як протидіяти радіоелектронній розвідці противника? Якими є особливості сучасних бойових дій на Донеччині? Чому утримувати посадки важливіше, ніж села, а висоти зараз потрібніші дронарям, ніж для артилеристів? Чому на ПУРі потрібні насамперед проджект-менеджери?
від 23500 до 53500 грн
Кам'янка-Бузька
Військова частина А4623
від 30000 до 100000 грн
Іванівка, Одеська обл.
2-й відділ Березівського РТЦК та СП
від 25000 до 125000 грн
Київ
Морська Піхота ЗСУ
від 20000 до 50000 грн
Кропивницький
Військова частина А3406
Не таємниця, що росіяни почали дуже серйозну роботу з повернення власної техніки з країн третього світу «Українці показують просто феноменальні успіхи в частині винищення…