Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…
Реактивну систему залпового вогню БМ-21 «Град» (РСЗВ «Град») з автомобільним базовим шасі «Урал» прийняли на озброєння Збройних Сил ще за часів Радянського Союзу. Досі вони перебувають у строю українського війська та виконують бойові завдання у складі артилерійських підрозділів.
На початку ХХІ століття до річниці незалежності України кілька артилерійських частин від РСЗВ «Град» було змонтовано на автомобільні базові шасі виробництва Кременчуцького автомобільного заводу для проходження у складі парадних розрахунків під час параду військ. Однак після військового параду їх поставили на довготривале зберігання та тривалий час не використовували.
Міністерство оборони нещодавно ініціювало проведення випробувань цих РСЗВ «Град» з метою доукомплектування реактивних дивізіонів. Як повідомили в оборонному відомстві, на цей час дві одиниці БМ-21 «Град» на автомобільному базовому шасі КрАЗ-63221 та КрАЗ-6322 успішно пройшли всі етапи випробувань.
Після їхнього допуску до експлуатації у ЗСУ й доопрацювання інших таких зразків, що перебувають на зберіганні, згадані БМ-21 «Град» на базі КрАЗ-63221 та КрАЗ-6322 будуть поставлені у війська. Тож, «військова» служба КрАЗів триватиме…
Розробник: ХКБМ імені О.Морозова Шасі: КрАЗ 6322-10 Маса в бойовому положенні: 20 400 кг Озброєння: калібр 122 мм Кількість напрямних: 40 Час залпу: 20 сек. Розрахунок: 4 особи. Потужність двигуна: 330 к.с. Максимальна швидкість: 85 км/год. Запас ходу: до 1300 км.
@armyinformcomua
На Івано-Франківщині правоохоронці викрили трьох військовослужбовців, яких підозрюють у систематичному розкраданні дизельного пального, призначеного для потреб Збройних Сил України.
Тактика ворога щодо обстрілів мирних міст України все більше передбачає концентровані удари по одному-двох великих містах України в ході проведення атаки. Так, 17 червня під ударом опинилися Київ та Одеса.
Оборонне відомство кодифікувало та допустило до експлуатації у Збройних силах дистанційно-керований бойовий модуль «ШАБЛЯ МК19(М)».
Артилеристи прикордонної бригади «Помста» завдали нищівних ударів по скупченнях ворога одразу на трьох напрямках.
У Києві триває рятувальна операція на місці російського ракетного удару в Солом’янському районі. З-під завалів зруйнованого житлового будинку вже дістали тіла п’яти загиблих мирних мешканців.
На Покровському напрямку російські окупанти для «м’ясних штурмів» використовують не лише піхоту та мотоцикли, а й навіть електросамокати, проте бійці бригади «Спартан» виявляють та знищують їх.
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…