ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Голів областей і районів вчитимуть, як протидіяти збройній російській агресії

Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Липня 2021, 16:54

З 26 липня на базі Національного університету України імені І. Черняховського проведуть курсову підготовку голів обласних, районних (та Київської міської) державних адміністрацій з питань воєнної безпеки. Шестиденний захід відбуватиметься за денною формою навчання.

Мета підготовки — ознайомлення керівників місцевих органів державної влади з ключовими напрямками оборонної реформи в умовах протидії України збройній агресії Російської Федерації. Голови держадміністрацій поглиблять знання про власні повноваження у сфері забезпечення воєнної безпеки та належної організації виконання завдань всеохопної оборони.

Навчання відбуватиметься з урахуванням досвіду, набутого під час проведення АТО/ООС: у застосуванні підрозділів ЗСУ та виконанні завдань оборони держави на рівні області/району (враховуючи проведення в державі мобілізації, виконання заходів, передбачених Зведеним планом територіальної оборони, введення правового режиму воєнного стану та заходів підготовки зон/районів тероборони).

Окрему увагу планується приділити вивченню завдань, покладених на місцеві органи державної влади та їхніх керівників Законом України «Про основи національного спротиву» (ухвалений Верховною Радою України 16 липня 2021 року. — Ред.).

Стежте за нами в Instagram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform Армія і суспільство, Новини