ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Незабаром відкриються нові простір-партнери для ветеранів

Прочитаєте за: 3 хв. 21 Липня 2021, 17:34

Сьогодні громадська організація VeteranHub презентувала Всеукраїнський проєкт «Плюс Плюс ++», який сприятиме створенню просторів-партнерів для ветеранів АТО/ООС, й оголосила відкритий конкурс на участь у програмі. Заявки приймають до 8 серпня!

Під час презентації представники VeteranHub нагадали історію благодійної ветеранської організації, показали відео про проєкт, розповіли, хто може стати партнером і відкрити «Плюс Плюс ++», які вимоги до ветеранських просторів та коли слід подати документи для участі в конкурсі на відкриття власних партнерських просторів.

За словами керівниці регіональної мережі VeteranHub Катерини Есманової, організація розпочала роботу в Києві у 2018-му, а з 2020 року працює також у Дніпрі й Вінниці. Крім того, у 2020–2021 роках з’явилися два мобільні офіси — у Київській та Вінницькій областях. Благодійна організація надає послуги ветеранам і членам їхніх родин та родинам загиблих військовослужбовців і зниклих безвісти.

—Із перших днів роботи до хабу почали звертатися з ініціативами, зокрема, й ветеранські організації з пропозиціями створити спільний простір, — повідомила КатеринаЕсманова. — Тож згодом ми розробили для мережі єдині стандарти роботи, щоб надавати ветеранам якісні послуги там, де вони їх потребують.

Регіональна менеджерка повідомила, що організація оголошує про початок проєкту «Плюс Плюс ++» для всіх охочих відкрити ветеранський простір поза Києвом, Вінницею чи Дніпром.

Назвою проєкту обрали військовий термін «Плюс Плюс», який означає «так», «згода», «зрозумів», «прийняв». Ним користуються в радіоефірі й під час  спілкування, а письмово позначають двома плюсами: «++».

— Учасники проєкту зможуть відкрити власні простори «Плюс Плюс ++» у партнерстві з VeteranHub, щоб подбати про ветеранів АТО/ООС під час адаптації в суспільстві та надати майданчик для спілкування, — говорить пані Есманова. —Проєкт має на меті допомогти малим ініціативам, що бажають віддячити захисникам України, створити безпечний простір для ветеранів АТО/ООС.

Менеджерка з відкриття партнерських просторів — Ніколєтта Юрець.

Телефон: 098 526 64 03, email: n.yurets@veteranhub.com.ua

За словами Ніки Юрець, побудова хабу — складний, тривалий і напружений процес. Але в невеликих селищах та містечках не завжди потрібен повний функціонал.Тому виникла ідея «франшизи» — створення зменшеної копії хабу зі схожим, але «полегшеним» набором послуг, актуальних для конкретного регіону.

—VeteranHub як потужна мережа, можливо, не всюди потрібна, але слід об’єднуватися заради спільної мети, — сказала пані Юрець, яка у своєму виступі на презентації докладно розповіла про ідею і шляхи втілення проєкту просторів-партнерів, мета яких — надання місця для співпраці ветеранів, допомога та підтримка в поверненні до цивільного життя після служби.

Спільна мета об’єднує!

Малі простори, на думку організаторів, стануть майданчиками спілкування, навчання та обміну думками. Сюди ветерани приходитимуть відпочити від рутини, вирішити свої запити через дистанційні послуги.

— Партнери нададуть простір, а VeteranHub поділиться досвідом безпечного місця, — повідомила Ніка Юрець. — Координатори знайомитимуть ветеранів з можливостями просторів-партнерів.

Для створення простору «Плюс Плюс ++» партнер надає приміщення до 30 квадратнихметрів. VeteranHub меблює його, забезпечує ветеранам доступ до інтернету, дає стандарти обслуговування клієнтів. Вести операційну роботу й наповнювати простір подіями буде партнер.

Ролі та критерії

Відкритий конкурс для охочих стати партнерами та втілити простори «Плюс Плюс ++» розпочинається 21 липня 2021 року, приймання заявок завершується 8 серпня.

Таймлайн проєкту та пакет потрібних документів

Відео презентації:

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: