ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Незабаром відкриються нові простір-партнери для ветеранів

Армія і суспільство Новини Соціальний захист
Прочитаєте за: 3 хв. 21 Липня 2021, 17:34

Сьогодні громадська організація VeteranHub презентувала Всеукраїнський проєкт «Плюс Плюс ++», який сприятиме створенню просторів-партнерів для ветеранів АТО/ООС, й оголосила відкритий конкурс на участь у програмі. Заявки приймають до 8 серпня!

Під час презентації представники VeteranHub нагадали історію благодійної ветеранської організації, показали відео про проєкт, розповіли, хто може стати партнером і відкрити «Плюс Плюс ++», які вимоги до ветеранських просторів та коли слід подати документи для участі в конкурсі на відкриття власних партнерських просторів.

За словами керівниці регіональної мережі VeteranHub Катерини Есманової, організація розпочала роботу в Києві у 2018-му, а з 2020 року працює також у Дніпрі й Вінниці. Крім того, у 2020–2021 роках з’явилися два мобільні офіси — у Київській та Вінницькій областях. Благодійна організація надає послуги ветеранам і членам їхніх родин та родинам загиблих військовослужбовців і зниклих безвісти.

—Із перших днів роботи до хабу почали звертатися з ініціативами, зокрема, й ветеранські організації з пропозиціями створити спільний простір, — повідомила КатеринаЕсманова. — Тож згодом ми розробили для мережі єдині стандарти роботи, щоб надавати ветеранам якісні послуги там, де вони їх потребують.

Регіональна менеджерка повідомила, що організація оголошує про початок проєкту «Плюс Плюс ++» для всіх охочих відкрити ветеранський простір поза Києвом, Вінницею чи Дніпром.

Назвою проєкту обрали військовий термін «Плюс Плюс», який означає «так», «згода», «зрозумів», «прийняв». Ним користуються в радіоефірі й під час  спілкування, а письмово позначають двома плюсами: «++».

— Учасники проєкту зможуть відкрити власні простори «Плюс Плюс ++» у партнерстві з VeteranHub, щоб подбати про ветеранів АТО/ООС під час адаптації в суспільстві та надати майданчик для спілкування, — говорить пані Есманова. —Проєкт має на меті допомогти малим ініціативам, що бажають віддячити захисникам України, створити безпечний простір для ветеранів АТО/ООС.

Менеджерка з відкриття партнерських просторів — Ніколєтта Юрець.

Телефон: 098 526 64 03, email: n.yurets@veteranhub.com.ua

За словами Ніки Юрець, побудова хабу — складний, тривалий і напружений процес. Але в невеликих селищах та містечках не завжди потрібен повний функціонал.Тому виникла ідея «франшизи» — створення зменшеної копії хабу зі схожим, але «полегшеним» набором послуг, актуальних для конкретного регіону.

—VeteranHub як потужна мережа, можливо, не всюди потрібна, але слід об’єднуватися заради спільної мети, — сказала пані Юрець, яка у своєму виступі на презентації докладно розповіла про ідею і шляхи втілення проєкту просторів-партнерів, мета яких — надання місця для співпраці ветеранів, допомога та підтримка в поверненні до цивільного життя після служби.

Спільна мета об’єднує!

Малі простори, на думку організаторів, стануть майданчиками спілкування, навчання та обміну думками. Сюди ветерани приходитимуть відпочити від рутини, вирішити свої запити через дистанційні послуги.

— Партнери нададуть простір, а VeteranHub поділиться досвідом безпечного місця, — повідомила Ніка Юрець. — Координатори знайомитимуть ветеранів з можливостями просторів-партнерів.

Для створення простору «Плюс Плюс ++» партнер надає приміщення до 30 квадратнихметрів. VeteranHub меблює його, забезпечує ветеранам доступ до інтернету, дає стандарти обслуговування клієнтів. Вести операційну роботу й наповнювати простір подіями буде партнер.

Ролі та критерії

Відкритий конкурс для охочих стати партнерами та втілити простори «Плюс Плюс ++» розпочинається 21 липня 2021 року, приймання заявок завершується 8 серпня.

Таймлайн проєкту та пакет потрібних документів

Відео презентації:

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Сили ТрО продемонстрували, як їхні воїни тренувались у стрільбі з різних положень

Сили ТрО продемонстрували, як їхні воїни тренувались у стрільбі з різних положень

На заняттях з вогневої підготовки військовослужбовці тренувались в стрільбі з різних положень та в русі.

Вороги залишаються в українських чорноземах: оператор БПЛА 128 бригади розповів про свою роботу

Вороги залишаються в українських чорноземах: оператор БПЛА 128 бригади розповів про свою роботу

Никопольчанин Олексій на власні очі бачив, як росіяни розстрілюють ракетами і артилерією місто, де він виріс. Саме тому Олексій не вагався і записався до лав 128 окремої бригади територіальної оборони ЗСУ.

ГУР Міноборони показало, як тривають заняття з вогневої підготовки для рекрутів

ГУР Міноборони показало, як тривають заняття з вогневої підготовки для рекрутів

Вогнева підготовка рекрутів до підрозділів активних дій ГУР МО України триває — на спекотних полігонах стає ще гарячіше, адже у справі сила бойового духу і смертельна зброя.

32 боєзіткнення відбулись сьогодні на Покровському напрямку

32 боєзіткнення відбулись сьогодні на Покровському напрямку

Від початку доби на фронті відбулося 85 бойових зіткнень. Наші захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян. Разом з тим, окупанти і далі активно діють на Покровському напрямку.

Гарячі і запальні ночі: дронарі бригади імені Виговського знищили чергові позиції ворога

Гарячі і запальні ночі: дронарі бригади імені Виговського знищили чергові позиції ворога

Воїни окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського продовжують нищити росіян.

Командувач ДШВ нагородив воїнів бригади, яка виконує завдання на одній з найбільш складних ділянок фронту

Командувач ДШВ нагородив воїнів бригади, яка виконує завдання на одній з найбільш складних ділянок фронту

Десантники 77 окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗС України продовжують успішне виконання бойового завдання на одній з найбільш складних ділянок фронту — Борівській.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Бойовий медик

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Фельдшер

від 51000 до 51000 грн

Запоріжжя

Державна прикордонна служба України

.Net engineer, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Фельдшер

від 21000 до 24000 грн

Мукачівський прикордонний загін

Технік із системного адміністрування

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Стрілець, помічник гранатометника в ЗСУ

від 50000 до 150000 грн

Київ, Київська область