ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Мобільна фотовиставка до 30-річчя Незалежності стартувала на Полтавщині

Прочитаєте за: 2 хв. 21 Липня 2021, 17:41

Упродовж двох днів близько п’ятисот мешканців Лохвицької, Заводської та Сенчанської територіальних громад, що на Полтавщині, відвідали фотовиставку робіт військових кореспондентів під назвою «На захисті миру та незалежності України».

Ініціатором заходу виступила Лохвицька міська спілка ветеранів Збройних Сил України та учасників бойових дій за активного сприяння Харківського відділення спеціальних кореспондентів ІнформагентстваМіноборони та дирекції Полтавського музею авіації й космонавтики.

Відвідувачам представили близько ста світлин, що охоплюють весь період протистояння російській агресії на сході України.

За словами організаторів заходу,авторифоторобітпрагнули показати не тільки стійкість та незламну волю українських захисників до перемоги, а іїхній внутрішній світ, емоції, життєствердну силу любові до життя та гармонії.

-Саме такими бачимо на світлинах обличчя воїнів різних за віком, уподобаннями й характерами, – поділився враженнями голова ветеранської спілки та відомий волонтер підполковник запасу Микола Литвиненко. –Але всі вони поєднані прагненням відстояти нашу незалежність і перемогти цинічного ворога.

Доповненням до експозиції стала презентація зразків шевронів ЗСУ, яку представив автор цього матеріалу.

До колекції увійшли понад три сотні нарукавних знаків частин і об’єднань нашого війська за часів Незалежності. Відвідувачімогли порівняти дизайн зразків шевронів різних років, які є декоративно-інформаційними елементами оздоблення форменого одягу військовослужбовців ЗС України та використовуються як офіційне розпізнавальне позначення загальної інформації про певне військове формування.

Невдовзі виставку представлять територіальним громадам Харківщини й Полтавщини, навчальним закладам та військовим частинам.

Фото автора

10

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: