ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

СБУ викликала міністра оборони Росії для проведення слідчих дій у кримінальній справі

Новини світу та України
19 Липня 2021, 8:49
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Служба безпеки України викликає міністра оборони РФ Сергія Шойгу в Маріуполь для вручення підозри у створенні непередбачених законом воєнізованих або збройних формувань, що призвело до загибелі людей.

Про це інформує пресслужба СБУ.

Згідно з документом, С. Шойгу має прибути в слідчий відділ СБУ у Маріуполі 20 липня для вручення йому письмової підозри за частиною 3 статті 27 ККУ та частиною 5 статті 260 «Створення непередбачених законом воєнізованих збройних формувань, що призвело до загибелі людей».

«У разі неприбуття на виклик або ухилення від явки на виклик настають наслідки, передбачені ст. 139 КПК України», — йдеться у повістці.


«Подруг» використали як приманку: затримано двох завербованих росією підпалювачів
«Подруг» використали як приманку: затримано двох завербованих росією підпалювачів

СБУ та Нацполіція затримали двох підпалювачів у Запоріжжі, яких спецслужби рф завербували через фейкові знайомства в Telegram.

НРК замість людей: українські роботи виконали понад 66 тисяч небезпечних місій
НРК замість людей: українські роботи виконали понад 66 тисяч небезпечних місій

Від початку 2026 року наземні роботизовані комплекси виконали понад 66 тисяч місій. Міноборони нарощує їх закупівлі, а попит на НРК стрімко зростає.

Уражено 3 логістичні центри, морський термінал та НПЗ ворога — Президент
Уражено 3 логістичні центри, морський термінал та НПЗ ворога — Президент

Володимир Зеленський повідомив про застосування наших дипстрайків та мідлстрайків по обʼєктах російської інфраструктури, яка працює на російську агресію.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Гранатометник

від 50000 до 120000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Бойовий медик, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Харків

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО

Olx Понтонер, військовослужбовець

від 21500 до 121500 грн

Самбір

WorkUa Кухар у військовий шпиталь (ЗСУ)

від 21000 до 50000 грн

Запоріжжя

Хортицький РТЦК та СП

RobotaUa Начальник радіостанції, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

ПУБЛІКАЦІЇ
«СЗЧ — теж не вихід»: як «Ніка» знайшла бажану посаду і повернулася до війська
«СЗЧ — теж не вихід»: як «Ніка» знайшла бажану посаду і повернулася до війська

Саме такою можливістю скористалася військовослужбовиця 152-ї окремої єгерської бригади з позивним «Ніка». Про свій військовий шлях та повернення до війська вона розповіла кореспонденту АрміяInform. Бажання…