ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Ми зможемо продовжувати ресурс ракетного озброєння ще 4-5 років»

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Липня 2021, 14:42 8
Генеральний директор ДП «ДержККБ «Луч» Олег Коростельов

Про це розповів під час виступу на оборонному форумі в Одесі Генеральний конструктор – Генеральний директор ДП «ДержККБ «Луч» Олег Коростельов. Про це повідомляє АрміяInform.

– Ми продовжуємо ресурс ракетного озброєння. Що це означає? Проводяться відповідні дослідження, перевіряється функціонування та безпека зазначених виробів при застосуванні за призначенням, оцінюється відповідність кількісних та якісних характеристик вимогам технічно-експлуатаційної документації. Тобто, робиться все необхідне для того, щоб за потреби ракета виконала завдання. Але з кожним роком це стає все небезпечніше, ракети поступово виходять з ладу, і вічно продовжувати терміни їхньої придатності не вдасться. За моїми підрахунками, ми зможемо продовжувати ресурс ракетного озброєння ще 4-5 років, – зазначив Олег Коростельов.

Він також зауважив, що закупівля іноземних систем ППО-ПРО, хоч і є найпривабливішим шляхом для Міноборони, проте не розв’язує проблему в цілому.

– Замало поставити сучасний ракетний комплекс, треба ще навчити персонал, а на це потрібен час і фінансування. Чи потрібно почати розробляти власний зенітно-ракетний комплекс? Так! До того ж ми маємо професіоналів у необхідних для цього галузях, – повідомив Олег Коростельов. – Моя думка: нам не потрібні великі дальності, достатньо трьох – 10, 35 та 100 кілометрів. Цього цілком вистачить.

За словами Генерального конструктора – генерального директора ДП «ДержККБ «Луч» Олега Коростельова, Україна потребує допомоги у розвитку військової промисловості.

– Нам необхідна велика кількість сучасного озброєння, аби бути дійсно форпостними. Сподіваюсь, наші політики це розуміють, і наша співпраця призведе нас до цілі. Крім того,  чим більше ми зможемо виробляти, тим більше створимо робочих місць, тим більше у нас буде того, чим можна захищатись, і тим осмисленішим буде сам процес захисту, – сказав Олег Петрович.

Фото: Віталій Солоний

18
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини, Озброєння та техніка, Події