Набрала чинності Постанова КМУ № 969 від 23 серпня 2024 року «Про внесення змін до Положення про Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку…
Про це розповів під час виступу на оборонному форумі в Одесі Генеральний конструктор – Генеральний директор ДП «ДержККБ «Луч» Олег Коростельов. Про це повідомляє АрміяInform.
– Ми продовжуємо ресурс ракетного озброєння. Що це означає? Проводяться відповідні дослідження, перевіряється функціонування та безпека зазначених виробів при застосуванні за призначенням, оцінюється відповідність кількісних та якісних характеристик вимогам технічно-експлуатаційної документації. Тобто, робиться все необхідне для того, щоб за потреби ракета виконала завдання. Але з кожним роком це стає все небезпечніше, ракети поступово виходять з ладу, і вічно продовжувати терміни їхньої придатності не вдасться. За моїми підрахунками, ми зможемо продовжувати ресурс ракетного озброєння ще 4-5 років, – зазначив Олег Коростельов.
Він також зауважив, що закупівля іноземних систем ППО-ПРО, хоч і є найпривабливішим шляхом для Міноборони, проте не розв’язує проблему в цілому.
– Замало поставити сучасний ракетний комплекс, треба ще навчити персонал, а на це потрібен час і фінансування. Чи потрібно почати розробляти власний зенітно-ракетний комплекс? Так! До того ж ми маємо професіоналів у необхідних для цього галузях, – повідомив Олег Коростельов. – Моя думка: нам не потрібні великі дальності, достатньо трьох – 10, 35 та 100 кілометрів. Цього цілком вистачить.
За словами Генерального конструктора – генерального директора ДП «ДержККБ «Луч» Олега Коростельова, Україна потребує допомоги у розвитку військової промисловості.
– Нам необхідна велика кількість сучасного озброєння, аби бути дійсно форпостними. Сподіваюсь, наші політики це розуміють, і наша співпраця призведе нас до цілі. Крім того, чим більше ми зможемо виробляти, тим більше створимо робочих місць, тим більше у нас буде того, чим можна захищатись, і тим осмисленішим буде сам процес захисту, – сказав Олег Петрович.
Фото: Віталій Солоний
Служба безпеки та Національна поліція затримали на Полтавщині поплічника рф, який готував серію підпалів на стратегічних об’єктах Укрзалізниці, зокрема підпалив релейну шафу.
Розташовані в зоні інтенсивних бойових дій населені пункти на півночі Харківської області зруйновані майже вщент. Найбільше постраждали Вовчанськ, світлини руїн якого нещодавно опублікувала Окрема президентська бригада імені гетьмана Богдана Хмельницького.
Десантники показали, як ремонтують техніку під час бойових дій на Курському напрямку.
Міноборони кодифікувало та допустило до експлуатації у військах оборонну осколкову гранату — аналог радянської Ф-1. Боєприпас українського виробництва відповідає характеристикам засобів ближнього бою сучасного зразка. Раніше в нас не було виробництва такого типу гранат.
Ворог застосував легкові автомобілі та баггі для доставки особового складу до міста. Однак спроба російських військових зазнала фіаско.
У горах знайшли 21-річного чоловіка, який намагався перетнути незаконно кордон, але загубився і 4 дні блукав у горах.
Захищаємо світ
від 25000 до 125000 грн
Київ
Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ
від 50000 до 120000 грн
Київ, Київська область
від 21000 до 121000 грн
Запоріжжя
113 окремий батальйон територіальної оборони
Набрала чинності Постанова КМУ № 969 від 23 серпня 2024 року «Про внесення змін до Положення про Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку…