ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

ВМС Канади отримали арктичний патрульний корабель Margaret Brooke

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Липня 2021, 17:28 1

ВМС Канади отримали арктичний патрульний корабель HMCS Margaret Brooke. Про це інформує Мілітарний, з посиланням на Naval Post.

На верфі Irving Shipbuilding відбулася передача Королівському військово-морському флоту Канади другого арктичного патрульного корабля класу Harry DeWolf під назвою HMCS Margaret Brooke класу.

Новий корабель названий на честь медсестри Маргарет Брук – першої канадійки, нагородженої Орденом Британської імперії. У жовтні 1942 року вона перебувала на борту пасажирського порома «Карібу». Судно було торпедоване німецьким підводним човном і затонуло за п’ять хвилин. Маргарет і ще одна медсестра, Агнес Уілкі, опинилися у воді. Маргарет прикладала героїчні зусилля, щоб утримати подругу наплаву, але та все одно загинула через переохолодження. За проявлену мужність Брук була удостоєна високої нагороди.

Очікується, що церемонія присвоєння імені кораблю відбудеться пізніше в 2021 році, а офіційна церемонія введення в експлуатацію запланована на осінь 2022 року, коли корабель офіційно вступить в активну службу флоту.

ВМС Канади отримали арктичний патрульний корабель Margaret Brooke. Арктичний та офшорний патрульний корабель Королівських ВМС Канади (AOPS) HMCS «Margaret Brooke» (431) на воді

 

Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армії світу