ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Відповідала росіянам, що я – українка»: легендарній акторці Аді Роговцевій – 84!

Прочитаєте за: 2 хв. 16 Липня 2021, 15:31 4

Легендарна українська акторка Ада Роговцева 16 липня святкує день народження. Їй виповнилося 84 роки. Народна акторка і Герой України заслужила любов мільйонів людей за свою чітку громадянську позицію і патріотизм.

Свого часу Ада Миколаївна підтримала Євромайдан, а наразі активно допомагає ветеранам АТО. 

OBOZREVATEL згадав цитати Ади Роговцевої про життя, театр і Україну. Отже, ділимося ними. 

Про життя

«Я не приховувала свій вік. Що тут викручуватися, якщо в енциклопедії все написано про мене!».

«Кожна людина — таємниця. Тому приходити до неї треба, як у таємницю».

«Гумор, філософське ставлення до життя, терпіння, мужність та велика любов до всього, що тебе оточує: до сонця, ліхтаря на вулиці, дітей та онуків. Я вважаю, що тільки так варто жити».

Про Україну

«Я все життя грала в Росії, окрім України. Відповідала росіянам, що я — українка».

«Не можна бити того, хто лежить, по голові, обличчю, животу. Не можна бити людину, у якої немає зброї. Ваш і наш опір — наша гідність».

«Найголовніше в житті людини — зберегти гідність усупереч усьому. Адже людина без гідності неповноцінна, а народ без гідності — вже не народ. У цій моторошній історії України мене обурює, що люди з боку анти-Майдану спокійно говорять про смерті. В них не завмирає серце за кожного вбитого. Я не можу цього зрозуміти! Так говорять якісь збочені маніяки, які отримують задоволення від смерті, а це наче люди».

Про театр

«У багатьох акторів немає життя, тільки театр. У мене є життя».

«Коли приходять діти без культурного багажу, педагоги мають завдання: за чотири роки дати їм правильні професійні орієнтири. І головне — о-бла-го-ро-ди-ти! Однак благородством майже ніде зараз і не пахне! Театр без благородства існувати не може, його потрібно закривати».

Читайте нас у Facebook