ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Усі снаряди «Піонів» лягли точно в ціль

Прочитаєте за: 2 хв. 12 Липня 2021, 14:22

В окремій артилерійській бригаді імені гетьмана Тараса Трясила відбулися батарейні тактичні навчання з бойовою стрільбою. Навчання проходили протягом двох днів, і за цей час сто відсотків особового складу підрозділу здобули досвід практичних стрільб.

– В артилерійській батареї проходять службу як досвідчені військовослужбовці, які воюють з 2014-15 року, так і молодь, котра не так давно уклала свій перший контракт, – розповідає начальник штабу дивізіону капітан Іван Дуб. – Для молодих контрактників, вік яких у середньому 19-24 роки, це – були перші в житті бойові стрільби, та ще й – з такого великого калібру, як 203-міліметрова самохідна гармата 2С7 «Піон»! І жоден розрахунок не схибив, усі снаряди точно лягли в ціль!

«Піон» є найбільшим калібром ствольної артилерії у вітчизняному війську. Як розповів журналістові АрміяІnform командир бригади полковник Олег Шевчук, під час батарейних тактичних навчань з бойовою стрільбою гармаші-гетьманці вчилися знищувати цілі, що призначені якраз для цього калібру. А саме – командні пункти та пункти управління бригад, місця зосередження військової техніки, склади з боєприпасами, взводні й ротні опорні пункти. Вогневі завдання виконувалися з закритих вогневих позицій як по планових, так і по непланових цілях. Вівся вогонь осколочно-фугасними снарядами. Стріляли як погарматно, так і залпом артилерійського взводу. Всі без виключення снаряди влучили в ціль – оцінки за виконання стрільб лише «відмінно» та «добре». Якнайкраще при цьому показав себе розрахунок командира гармати старшого солдата Олега Кириченка.

Дуже втішно, говорять у бригаді, що гарний вишкіл та влучність показали не лише досвідчені гармаші, а й ті, хто до війська прийшов нещодавно. До слова, до бригади йдуть, і – не лише місцеві, мешканці Київщини, а хлопці з усієї України. Певною мірою у її популярності спрацьовує фактор великої потужності цієї артилерійської частини, слава її «Піонів».

 

16

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: