ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Курсанти-пілоти підкорюють реактивні швидкості

Прочитаєте за: 2 хв. 12 Липня 2021, 12:44 1

Упродовж наступних трьох місяців третьокурсники льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба опановуватимуть реактивні швидкості на військових літаках типу Л-39 «Альбатрос».

Практичний вишкіл відбувається в Чугуєві на аеродромі навчальної авіаційної бригади ХНУПС у рамках цьогорічної льотної практики.

За словами командування видового вишу, позаду в хлопців два тижні наземної підготовки та стрибки з парашутом.

У перший день практичних польотів на загальному шикуванні льотчиків-інструкторів та майбутніх офіцерів командир бригади льотчик 1-го класу полковник Андрій Тварковський побажав курсантам успіхів і натхнення в опануванні нового типу літальних апаратів.

– Торік ви успішно підкорили легкомоторні літаки та зробили перший крок до професіоналізму. Тепер вийшли на більш високий рівень своєї підготовки. Три місяці швидко пролетять і по завершенню всіх льотних змін ви набудете нових стійких навичок пілотування. Звертаючись до льотчиків-інструкторів й інженерно-технічного складу бажаю мудрості та витримки в передачі своїх знань новому поколінню авіаторів, – зауважив полковник Андрій Тварковський.

До речі, льотна практика розпочалась з вивізних польотів для ознайомлення курсантів із районом виконання польотів та вироблення навичок керування літаком Л-39 «Альбатрос».

– До середини вересня курсанти додадуть у свої книжки пілота по 65 годин нальоту та приступлять до виконання самостійних польотів. Останнє – для курсантів є найбажанішим періодом усієї льотної практики й у військовій авіації красиво називається – становленням на крило, – насамкінець зауважив полковник Андрій Тварковський.

Фото Олексія Гука

13

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: ,