12 липня Окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада відзначила чергову річницю. Представники підрозділів бригади зібралися в Маріупольському молодіжному палаці культури, де їх привітали керівництво ООС та ОТУ «Схід», представники міської ради та побратими з Окремого батальйону морської піхоти.
На початку заходу хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих у цій війні.
З вітальним словом до військовослужбовців звернувся заступник командувача ООС генерал-майор Віктор Ганущак. Він вручив військовослужбовцям державні нагороди, відзнакиМіністерства оборони, Головнокомандувача ЗСУ, командувача ООС.
Командир бригади полковник Олег Гончарук вручив найкращим військовослужбовцям нагрудний знак «Срібний едельвейс», що був започаткований у з’єднанні кілька років тому та є символом справжнього гірського піхотинця.
Фото автора







