ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Дніпровська тероборона відпрацьовує рейдові дії

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Липня 2021, 18:06

Громадське формування «Територіальна оборона Дніпропетровської області» спільно із представниками резервних та штурмових сотень «Правого сектору» провели навчання з орієнтування на місцевості та диверсійно-розвідницької підготовки. Під час вишколу три групи отримали координати контрольних точок та різними маршрутами вирушили на пошук тайників.

− Місця були заздалегідь обрані у важкодоступних лісових районах і заміновані, – каже організатор заходу на позивний «Патріот». – Головна задача – вдосконалення злагодженості груп та навичок прихованого пересування.

Виконуючи комплексні завдання, підрозділи відпрацювали тактичні дії та три рази вступили в умовний вогневий контакт. Крайній – при зачистці будівлі, яку вміло відбили її оборонці.

АрміяInform пліч-о-пліч із бійцями подолала відстань, і після вибуття зі змагань кількох учасників групи, що, за легендою, стали «трьохсотими», додала до своєї журналістської амуніції пістолет і пару гранатометів. Хіба не найкраща нагода відчути себе диверсантом? Пересуваючись у спільній лінії, так само необхідно було виконувати команди старшого, швидко і непомітно перебігати відкриті ділянки і ухилятися від черг страйкбольної зброї та вмісту навчальних гранат.

Збори допомогли проаналізувати недоліки і недопрацьовані елементи під час підготовки, а також вкотре підтвердили необхідність використання навчального озброєння, нестача якого гальмує тренувальний процес загонів тероборони.

− Надійшла рознарядка через обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки вилучити навчальну зброю та перевести її на склади зберігання. За два місяці автомати повернули, але, як зазначають у районних ТЦК та СП, де вони перебували до цього, вимоги до зберігання настільки посилили, що в деяких районах умови виявилися невідповідними. Наприклад, якщо завозять навчальну зброю, повинні чергувати мінімум двоє людей з бойовою. Не всюди це можливо виконати. Тому ми нині фактично неозброєні, – розповідає Андрій Гаренко.

Але тимчасові складнощі не здатні переломити мотивації захисників вчитися та обмінюватися досвідом із бойовими колегами – адже за необхідності стати на захист своєї домівки до справжньої зброї готовий кожен боєць.

Фото автора.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram