ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Полтавщині майбутні офіцери запасу проходять польовий вишкіл

Прочитаєте за: 2 хв. 10 Липня 2021, 9:54 7

Близько 100 студентів кафедри військової підготовки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» проходять навчально-методичний збір на базі 179-го навчально-тренувального центру військ зв’язку.

Протягом місяця слухачі оволодіватимуть теоретичною та практичною складовою визначених спеціальностей. Упродовж табірного збору майбутні офіцери – зв’язківці запасу закріплять здобуті знання у польових умовах, пройдуть вишкіл зіспеціальної та інженерної підготовки, системи бойового виживання, тактики, топографії тощо.

— Головний акцент наших навчальних методик — на опануванні слухачами найсучаснішими системами зв’язку та обладнання, — розповів завідувач кафедри військової підготовки університету полковник запасу Микола Бороздін. — Зокрема на специфіці та особливостях їх експлуатації в районі АТО/ООС.

За словами викладача,всі студенти мають високу мотивацію до навчання та достатню початкову фахову підготовку.Підтвердженням цього є той факт, що, якпорівняти з 2019 роком, кількість охочихздобути військову спеціальність зросла вдвічі.

Проходять військову підготовку на кафедрі не тільки полтавці, а і слухачі з багатьох областей України.Процес вивчення систем та апаратури зв’язку протягом зборів проходить під керівництвом викладацько-інструкторського складу, який має не тільки багаторічний практичний, а і бойовий досвід.

Завершаться збори складанням іспитів і прийняттям Військової присяги. Потому відбудеться урочисте вручення курсантам офіцерських звань «молодший лейтенант запасу».

Довідково. Навчання на кафедрі здійснюється за трьома військово-обліковими спеціальностями:

– Бойове застосування змішаних з’єднань, військових частин і підрозділів зв’язку.

– Організація фельд’єгерсько-поштового зв’язку.

– Експлуатація та ремонт наземної апаратури радіозв’язку різної потужності.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл