ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У бригаді транспортної авіації тривають планові польоти

Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Липня 2021, 13:02

Третій день поспіль у бригаді транспортної авіації імені Дмитра Майбороди, що дислокується на Вінниччині, тривають планові навчально-тренувальні польоти.

У військовій частині журналістові АрміяІnform розповіли, що польоти виконують день і вночі екіпажі літаків Ан-26 та вертольотів Мі-8. Цього разу льотчики відпрацьовують низку завдань, серед яких, зокрема, польоти за визначеним маршрутом, заходи на десантування та на друге коло для посадки.

Також у авіабригаді зазначили, що до цих вправ, окрім штатних екіпажів, залучають й курсантів Харківського університету Повітряних Cил ЗСУ імені І. Кожедуба, що вже декілька місяців відпрацьовують свої практичні навички на летовищі. З молодим поколінням постійно працюють досвідчені льотчики-інструктори. Вони відмічають, що під час цьогорічної льотної практики курсанти демонструють хороші теоретичні знання, а також вміло діють, коли  відпрацьовують польотні завдання у повітрі. Та додають, що льотна практика для курсантів ще не завершується і попереду на них чекають ще більш складні завдання.

Фото Станіслав Слотюк

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram