ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Чорному морі кораблі та катери багатонаціональної тактичної групи виконали артилерійські стрільби по надводних цілях

Міжнародні навчання Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 8 Липня 2021, 10:23

Про це повідомив представник Головного управління доктрин та підготовки Генерального штабу ЗС України полковник Олександр Данилюк під час проведення круглого столу на базі військового радіо «Армія FМ», який було організовано Інформаційним агентством спільно з Центральною телерадіостудією Міністерства оборони України. Тема заходу – висвітлення перебігу навчання «Сі Бриз – 2021», обговорення безпекової ситуації в Азово-Чорноморському регіоні та розвиток спроможностей ВМС України.

– Наразі триває активна фаза українсько-американського навчання «Сі Бриз – 2021», до якої залучаються всі компоненти: морський, береговий, повітряний та водолазний. Усі учасники навчання відпрацьовують взаємодію у складі багатонаціональних тактичних груп відповідно до стандартів НАТО та підвищують рівень взаємосумісності з іноземними партнерами, – підкреслив полковник Олександр Данилюк. 

– Програма спільних тренувань у морі дуже насичена. Наприклад, визначені тактичні групи кораблів та катерів виконують завдання з патрулювання акваторії річки Дунай та морського району поблизу острова Зміїний з метою припинення діяльності незаконних збройних формувань у визначеному районі. Інша корабельна тактична група відпрацювала елементи тактичного маневрування, виконувала артилерійські стрільби по надводних цілях, завдання з конвоювання суден та провела навчання з протиповітряної оборони з відбиття повітряного нападу противника, – відзначив полковник Олександр Данилюк.

 Цікаво, що навчально-бойові стрільби відбувались по надувних мішенях типу Killer Tomatoes. Під час навчань повітряна куля-мішень імітувала малі катери або кораблі противника.

У режимі реального часу екіпажі кораблів та катерів здійснювали обмін даними з метою висвітлення морської обстановки та відпрацьовували питання контролю за цивільним судноплавством у визначених районах. Крім того, проведено навчання з протикатерної оборони та відбиття атаки швидкохідних катерів із різних напрямків. Відпрацьовано навчання з протипідводнодиверсійної оборони під час стоянки та проведено навчання з надання допомоги аварійному надводному об’єкту, який зазнає лиха, з фактичним відпрацюванням елементів боротьби за живучість. Ще одна тактична група відпрацювала навчання з висадки морського десанту на необладнане узбережжя.

Багатонаціональне навчання «Сі Бриз – 2021» триває у північно-західній частині Чорного моря, а також у Миколаївській, Херсонській та Одеській областях. Навчання відбувається за операційними процедурами та стандартами, які ухвалені в країнах НАТО.

Його головна ідея — підвищення рівня взаємосумісності підрозділів ВМС України та США і держав-партнерів НАТО під час виконання спільних завдань щодо підтримання морської регіональної безпеки та забезпечення миру і стабільності в Чорноморському регіоні.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Зокрема, і Tomahawk: у США представили пересувні пускові установки для відстрілу широкої палітри боєприпасів
Зокрема, і Tomahawk: у США представили пересувні пускові установки для відстрілу широкої палітри боєприпасів

Корпорація Oshkosh Defense представила сімейство самохідних пускових установок FMAV для широкого спектра ракетного озброєння.

Уряд затвердив Порядок ведення цифрового реєстру військовослужбовців
Уряд затвердив Порядок ведення цифрового реєстру військовослужбовців

Кабінет Міністрів України затвердив порядок ведення Державного реєстру військовослужбовців — єдиного цифрового джерела даних про військових ЗСУ та ДССТ. 

«Рушив далі своїм маршрутом, своїм ходом» — уражений росіянами корабель відмовився від допомоги
«Рушив далі своїм маршрутом, своїм ходом» — уражений росіянами корабель відмовився від допомоги

Цивільне судно Bull, яке 4 березня росіяни атакували ударним БПЛА, продовжило свій рух і відмовилося від допомоги ВМС ЗСУ.

Як у кіно: російських штурмовиків загнали дронами в полон
Як у кіно: російських штурмовиків загнали дронами в полон

Операторка наземних дронів з позивним «Зебра» з 20-ї бригади безпілотних систем К-2 розповіла, як допомагала брати в полон окупантів.

Україна працює над новітнім ракетним озброєнням
Україна працює над новітнім ракетним озброєнням

Україна працює над створенням новітнього ракетного озброєння.

ВАКАНСІЇ
Оператор БПЛА

від 21000 до 120000 грн

Житомир

405 окремий стрілецький батальйон 32 ОМБр

Військовий капелан

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Механік-водій, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

SMM-фахівець, військовослужбовець

від 21000 до 50000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Хмельницький, Хмельницька область

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

--- ---