ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Мовна підготовка українських військових – у фокусі UNIFIER

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Липня 2021, 11:45 1

У Києві в офісі Операції UNIFIER завідувач сектору організації мовної підготовки та навчання іноземних фахівців Департаменту військової освіти і науки Міноборони України Сергій Стеценко та заступник командира канадської Об’єднаної оперативної групи «Україна» майор Стівен Кібл обговорили шляхи подальшої співпраці у сфері мовної підготовки українських військових.

Як повідомляє Департамент військової освіти і науки МО України, йдеться про координацію зусиль з нарощування можливостей вивчення англійської мови усіма категоріями військовослужбовців ЗСУ.

Під час зустрічі також були розглянуті варіанти надання мовних лабораторій з відповідним програмним забезпеченням,інструкторсько-методичної допомоги в удосконаленні освітніх програм з іноземної мови, зокрема й дистанційних курсів, інформаційних ресурсів з мовного тестування, підвищенні кваліфікації фахівців з військової термінології.

Довідково. Операція UNIFIER – це військова навчально-тренувальна місія Збройних сил Канади, яка розпочалась у 2014 році на підтримку Збройних Сил України та інших складових сектору безпеки та оборони. Особовий склад операції UNIFIER допомагає формувати та нарощувати спроможності силового блоку України у напрямку досягнення взаємосумісноті зі збройними силами держав-членів НАТО, зокрема за рахунок навчальної підтримки.

У рамках операції UNIFIER в Україні перебувають близько 200 канадських військових, які ротуються щопівроку. Вони перебувають у різних локаціях України, а штаб-квартира й більшість особового складу базується у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки (Львівщина).

Нещодавно відбулася 11-та ротація особового складу канадської Об’єднаної оперативної групи «Україна» (операція UNIFIER).

5
2
Читайте нас в Telegram
Мітки: