ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна ініціювала в Женеві спільну заяву від імені майже шістдесяти країн щодо негативного впливу дезінформації на права людини – МЗС

Прочитаєте за: 2 хв. 2 Липня 2021, 16:39

Україна під час роботи 47-ї сесії Ради ООН з прав людини в Женеві проголосила спільну заяву про негативний вплив дезінформації на права людини від імені майже шістдесяти країн, зокрема США, Великої Британії, Франції, Німеччини, Японії, Латвії, Литви, Польщі.

Як повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ України, ця ініціатива стала продовженням кроків України в контексті активізації міжнародних зусиль для боротьби з дезінформацією, зокрема на основі правозахисного підходу.

У заяві дезінформація визначається як виклик для демократії, істотна загроза правам людини та руйнівний чинник глобального порядку в умовах пандемії COVID-19.

«Дезінформація може підірвати свободу висловлення думок, сприяти дискримінації проти меншин, втручатися у приватне життя людей та перешкоджати поширенню інформації», – зазначається в документі.

У МЗС інформують, що Україна та інші держави-підписанти заяви закликали всі зацікавлені сторони до консолідації зусиль для подолання дезінформації шляхом зміцнення прав людини, просування принципів рівності та недискримінації.

Зазначається, що в українській ініціативі приділяється окрема увага зусиллям держав як основних гарантів реалізації прав людини зі зміцнення стійкості суспільств проти дезінформації.

«Будь-яка політика чи законодавство у сфері протидії дезінформації повинні поважати права людини та основні свободи відповідно до міжнародного права. Ми закликаємо всі держави утримуватися від проведення та спонсорування дезінформаційних кампаній, засуджувати такі дії та боротися з дезінформацією за повної поваги до прав людини», – йдеться в заяві.

Читайте нас в Telegram
Мітки:
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Новини, Новини світу та України