ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Рейдові дії в тилу противника було відпрацьовано багатонаціональною тактичною групою

Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Липня 2021, 10:01 6

На загальновійськовому полігоні «Олешківські піски» в рамках українсько-американського міжнародного навчання «Сі Бриз – 2021» відбулися практичні тренування з тактичної підготовки.

Військовослужбовці окремого батальйону морської піхоти командування морської піхоти ВМС ЗС України, Державної прикордонної служби України, морської піхоти США, Грузії та Республіки Молдова діяли у складі єдиного багатонаціонального підрозділу.

Тренування було розподілено на три етапи. Під час першого етапу  тактична група отримала завдання вийти з району зосередження в район очікування, де командир тактичної групи провів короткий брифінг на макеті місцевості та поставив завдання командирам підрозділів. Другий етап – безпосередньо виконання завдання.

За легендою, тактична група мала вийти в тил умовного противника та знищити важливі об’єкти інфраструктури військового призначення. Під час останнього етапу військовослужбовці здійснили марш до району зосередження, але під час руху колон противник влаштував засідку.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: