ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Завершилась ротація підрозділів ДСНС, які відновлювали зруйноване житло на Донеччині

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Червня 2021, 11:51

Завершилась ротація підрозділів ДСНС України, які з квітня виконували завдання з відновлення житлових будинків уздовж лінії розмежування у Донецькій області, повідомили у ДонОДА.

Заступник Командувача операції Об’єднаних сил полковник Григорій Токар,  заступник голови ДСНС України Микола Ільченко та заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін  взяли участь у нагородженні почесними грамотами, відзнаками, нагрудними знаками та подарунками особового складу ДСНС, який завершує ротацію в районі проведення ООС. 

«Завдяки вам на сьогодні відновлено 359 будинків. Хочу вам подякувати за те, що робите, за те, що багато хто з вас тут уже не перший раз. Без вашої допомоги неможливо зробити стільки добра людям.  Ми вас проводжаємо як героїв»,  –  сказав заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін.  

Заступник Командувача операції Об’єднаних сил полковник Григорій Токар також зазначив, що  співробітники ДСНС «несуть мир у домівки,  виконують якісну, чесну працю».   

«Там, де ви працюєте, все змінюється. Передаю слова вдячності від Командувача Об’єднаних сил, від ОКП ООС і від усього особового складу, який зараз знаходиться на обороні суверенітету і територіальної  цілісності нашої держави»,  –  сказав він.  

З початку квітня на Донеччині стартував черговий етап з відновлення житла, яке виконує особовий склад ДСНС. Тут працюють рятувальники з усієї країни.  Донецька облдержадміністрація забезпечує працівників ДСНС усіма необхідними будівельними матеріалами, які придбані за кошти резервного фонду обласного бюджету. 

Відновлювальні роботи житлових будинків цивільному населенню Донеччини рятувальниками ДСНС продовжуються.

Стежте за нами в Instagram