ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Забезпечення медико-психологічної реабілітації ветеранів – питання національної безпеки

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Червня 2021, 12:24

Про це заявила міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час відвідин Комунального некомерційного підприємства «Госпіталь ветеранів війни» у місті Бердичеві.

Як повідомила пресслужба Мінветеранів, разом із керівництвом Житомирської ОДА і облради, мером міста міністр ознайомилася з матеріально-технічною базою закладу та зустрілася з ветеранами Бердичівського району.

«Сили територіальної оборони, спеціальних операцій, резервісти – це дуже важливі елементи у побудові системи, яка здатна дати відсіч агресору. Ми, українці, історично завжди були сильні у створенні територіальної оборони і партизанських загонів. Важливим елементом національної безпеки є медико-психологічна реабілітація ветеранів – захисників України. Цьому питанню варто приділяти більше уваги», – зазначила Юлія Лапутіна.

Міністерка також відзначила важливу роботу психологів госпіталю у відновленні та реабілітації бійців Сил спеціальних операцій, яким доводиться працювати в надважких психологічних умовах, захищаючи територіальну цілісність нашої країни.

«Дуже добре, що командири ССО усвідомлюють важливість психологічної реабілітації своїх бійців та постійно комунікують з медиками з цих питань і допомагають воїнам своєчасно вирішувати ці проблеми», – підкреслила очільниця Мінветеранів.

Окремо Юлія Лапутіна під час зустрічі з ветеранами торкнулася теми важливості національної стійкості та єдності ветеранської спільноти, влади та суспільства в умовах ведення асиметричної війни. Вона навела приклади, коли маленька країна з меншими ресурсами може впевнено протистояти великому агресору завдяки саме тому, що в неї є воля до перемоги.

Також Юлія Лапутіна вручила колективу «Госпіталю ветеранів війни» та медичним працівниками закладу подяки від Мінветеранів за вагомі здобутки та значний внесок у реалізацію державної політики в медичній сфері, небайдужість та соціально-психологічну допомогу ветеранам війни, учасникам АТО/ООС.

Стежте за нами в Instagram