ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Запоріжжі вже цього року планують розпочати підготовку льотчиків

Новини
13 Червня 2021, 12:32
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На аеродромі «Широке» у Запоріжжі впродовж цих вихідних тривають дводенні змагання у межах Чемпіонату України з вертолітного спорту. 

Організатори змагань – АТ «Мотор Січ» − присвятили їх дню народження видатного авіаконструктора Ігоря Сікорського.

Численні гості яскравого спортивного свята стали свідками польотів у вправах «Слалом», «Політ на точність», «Розвозка вантажів», а також мали можливість відвідати оглядову екскурсію на вертольоті Мі-2.

Як зазначив Герой України, Почесний президент АТ «Мотор Січ», генеральний конструктор зі створення і модернізації вертолітної техніки, президент федерації вертолітного спорту України В’ячеслав Богуслаєв, підприємство має на меті розвиток вертолітної індустрії.

– Ми повертаємо в Україну її пріоритети. І розробка, і виробництво, ремонт та обслуговування авіаційних газотурбінних двигунів для літаків і вертольотів є стратегічним завданням для науки та економіки нашої країни. Що стосується будівництва вертольотів, ми плануємо вихід на світовий рівень, – зазначив В’ячеслав Богуслаєв.

Під час спілкування з журналістами він також розповів, що вже цього року на базі Запорізького авіаційного коледжу буде відкрито факультет з підготовки льотчиків.

–Україна виходить на орбіту вертольотобудівної країни. Але головне завдання − це підготовка молоді для служби в армії на вертольотах й на тренажерах, які ми побудували. Сьогодні навчається багато молодих людей. Ми підписали договір із авіаційної академією Харківського національного університету Повітряних Сил, де готують кадрових льотчиків і цього року, сподіваюся,  відкриємо свій льотний факультет льотчиків на базі нашого авіаційного коледжу, – сказав В’ячеслав Богуслаєв.

Він зазначив, що готувати бакалаврів і давати посвідчення на право керувати легким вертольотом будуть протягом 2-3 років.

Кореспондент АрміяInform

Військова історія в почесних найменуваннях: 1-ша окрема шляхо-відновлювальна бригада імені князя Лева
Військова історія в почесних найменуваннях: 1-ша окрема шляхо-відновлювальна бригада імені князя Лева

Почесні найменування пов’язують сучасні військові частини з видатними діячами, місцевостями чи визначними подіями української історії.

Літак, танки та 1310 військових: втрати російської армії за добу
Літак, танки та 1310 військових: втрати російської армії за добу

Російські окупаційні війська за минулу добу втратили 1310 військових, майже 60 артилерійських систем та чотири танки.

Грошова винагорода за штурмові дії та захоплення ворога в полон: скільки нараховують
Грошова винагорода за штурмові дії та захоплення ворога в полон: скільки нараховують

Нова система бойових виплат передбачає кілька видів винагород за штурмові дії, захоплення противника в полон та знищення ворога у ближньому бою.

«Кіт» повернувся із СЗЧ: до 31-ї бригади на наземний дрон прийшов за рекомендацією товариша
«Кіт» повернувся із СЗЧ: до 31-ї бригади на наземний дрон прийшов за рекомендацією товариша

Оператор БПЛА на позивний «Кіт» повернувся із СЗЧ за спрощеним механізмом, обравши 31-у окрему механізовану бригаду за рекомендацією товариша.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Водій, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Olx Військовослужбовець (не чекай на повістку, а приймай рішення сам)

від 20100 до 125000 грн

Подільськ, Одеська область

Olx Начальник pадіостанції (мала потужність), військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Санітарний інструктор, медик (військова служба за контрактом в ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

Шевченківський РТЦК та СП (Київ)

Olx Водій-електрик 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Olx Головний сержант, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область