ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

США ввели санкції проти 16 громадян Білорусі

Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Червня 2021, 8:58

Сполучені Штати Америки ввели санкції проти 16 громадян Білорусі. До списку увійшли фізичні особи та шість юридичних осіб.

Про це повідомили в Міністерстві фінансів США.

Санкції США стали відповіддю на ескалацію насильства і репресій з боку режиму Лукашенка в Білорусі, а також на примусову посадку літака авіакомпанії Ryanair в Мінську, в результаті якої заарештували журналіста Рамана Протасійовича.

Особи, які потрапили в чорний список США «заподіяли шкоду народу Білорусі своєю діяльністю», пов’язаною з фальсифікаціями президентських виборів 9 серпня 2020 року і подальшим жорстоким придушенням протестів, журналістів, членів опозиції і громадянського суспільства.

«Сполучені Штати та їхні партнери не потерплять триваючих атак на демократію і безперервне придушення незалежних голосів у Білорусі», – заявила директор Управління з контролю за іноземними активами Андреа М. Гацкі.

У чорний список США потрапили, зокрема й генеральний прокурор Білорусі Андрій Швед і глава білоруського КДБ Іван Церцель, члени ЦВК Білорусі та міністр юстиції Олег Сліжевський та інші.

Стежте за нами в Instagram