ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Понад 70% українців називають ситуацію на сході України війною — опитування

Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Червня 2021, 15:05

Більшість опитаних українців вважає, що між Україною та Російською Федерацією точиться війна.

Про це, як повідомляє Інтерфакс-Україна, свідчать результати загальнонаціонального дослідження, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва 14-19 травня і презентованого 9 червня.

Згідно з опитуванням, 71% населення переконаний, що між Україною і РФ точиться війна. Зазначається, що така думка переважає в усіх макрорегіонах і зростає зі сходу (48%) до заходу (91%) країни.

Також більшість українців (53,5%) визначає конфлікт на сході України як російську агресію проти нашої держави з використанням місцевих найманців, причому кількість прибічників такої позиції за останні півтора року збільшилася — у листопаді 2019 року їх було 45%. Натомість 15% опитаних розцінюють ці події як внутрішній конфлікт в Україні, де одну зі сторін підтримує РФ. 13% вважають, що це війна Росії із Заходом на території нашої держави, ще 7% вважають, що це внутрішній громадянський конфлікт в Україні.

Під час дослідження було опитано 2020 респондентів віком від 18 років у всіх підконтрольних уряду регіонах України. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Читайте нас в Telegram