ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Польоти транспортної авіації виконуються у складних метеоумовах та при мінімумі погоди

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Червня 2021, 12:42

У бригаді транспортної авіації імені Героя України Дмитра Майбороди відбулися планові навчально-тренувальні польоти літаків Ан-26 та вертольотів Мі-8. У військовій частині журналістові АрміяІnform розповіли, що льотна зміна відбувалася вдень та вночі у складних метеорологічних умовах. Крім того, зважаючи на погодні умови, робилася поправка на сильний боковий вітер, адже пориви вітру на Вінниччині сягали 15-20 метрів за секунду.

У польотах взяв участь льотно-підйомний та наземний склад усіх авіаційних ескадрилій бригади. В небі над Вінниччиною до глибокої ночі гуділи авіаційні двигуни – військові льотчики виконували обліт авіаційної техніки і здійснювали чергові перевірки. При цьому, польоти виконували як досвідчені аси, так і молоді пілоти, льотчики 3-го класу. Крім того, цієї льотної зміни у польотах взяли участь і курсанти-льотчики Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Під керівництвом льотчиків-інструкторів бригади вони виконували чергові завдання льотної практики.

Особовий склад вертолітної ескадрильї цієї льотної зміни тренувався у польотах парами й заході на десантування.

Як розповів керівник польотів підполковник Євген Шиляєв, усі завдання льотної зміни виконані у повному обсязі, а передумов до льотних подій створено не було – як льотно-підйомний склад, так і фахівці наземного забезпечення польотів поставилися до виконання своїх обов’язків відповідально та відпрацювали без зауважень.

12

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram