ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Полтавщині вертолітники відпрацювали завдання з оперативного аеродрому

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Червня 2021, 17:12

Чергова льотна зміна, що тривала в окремій бригаді армійської авіації імені Ігоря Сікорського за схемою «день у простих метеоумовах», відбулась у насиченому й динамічному режимі. Її головну особливість визначив насамперед формат виконання завдань льотними та наземними екіпажами, які здійснювались з оперативного аеродрому.

Початку польотів передувало отримання сигналу навчальної тривоги, за яким командування батальйону охорони оперативно організувало охорону і оборону аеродрому та його інфраструктури. Водночас спеціалісти наземних служб та підрозділів долучились до формування колони наземної техніки і засобів забезпечення польотів, яка чітко за графіком висунулась у район зосередження.

Основні завдання, які лягли в основу планової таблиці, передбачали доставку десантно-штурмового підрозділу у визначену локацію й забезпечення прикриття його дій з повітря. Льотно-тактичні вправи виконували екіпажі у складі пар, які перебували у зоні візуального спостереження одна за одною.

– Умілі дії льотних екіпажів та наземних підрозділів обумовила не тільки їхня особиста майстерність, а й чітка взаємодія між ними та групою керівництва польотами як на базовому, так і оперативному аеродромах, – зазначив командир авіаційної бригади полковник Віталій Панасюк. – Професійно спрацював й інженерно-технічний персонал, який забезпечив надійну і безаварійну роботу авіатехніки та озброєння.

Особливо командир відзначив те, що молоді пілоти відпрацювали усі завдання нарівні з досвідченими колегами – відповідально і якісно.

Фото автора

17

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram