ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Полтавщині ревакцинацію пройшли близько 500 воїнів-зв’язківців

Прочитаєте за: 2 хв. 16 Червня 2021, 13:44

Другий етап вакцинації особового складу проти СОVID-19 відбувся у чіткій відповідності до графіку, – розповів начальник медичної служби 179-го об’єднаного навчально-тренувального центру військ зв’язку підполковник запасу Микола Попов. – Щеплення здійснювалось вакциною COVISIELD силами мобільної медичної бригади комунального підприємства медично-санітарної допомоги № 3 міста Полтави, до складу якої входять досвідчені фахівці з багаторічним практичним досвідом.

Першими прийняли визначену дозу вакцини командний склад  навчального центру, учасники бойових дій на Сході та військовослужбовці, які контактують з великою кількістю особового складу.

− Вакцинація відбулася планово, з урахуванням специфіки навчального процесу та повсякденної діяльності особового складу, – зазначив заступник начальника ОНТЦ з морально-психологічного забезпечення підполковник Юрій Кривоніс. – Персонал медичного пункту військової частини тримав на контролі самопочуття кожного вакцинованого, зокрема, температурний стан і можливі негативні реакції на повторне щеплення.

– Про дату другої дози щеплення я дізнався, перебуваючи у черговій відпустці, – розповів старший солдат Ігор Сидоренко. – Та, щоб отримати гарантію міцного здоров’я та бадьорого настрою, варто подолати й кількадесят кілометрів. До слова, моя дружина довго вагалась на рахунок вакцинації. Її перестороги зламав мій приклад, а головне – відсутність негативних наслідків після першого щеплення. Олеся не тільки вакцинувалась, а й вмовила на цю корисну справу своїх батьків.

Автор цих рядків, як то кажуть, теж сумістив корисне з приємним і долучився до вакцинації. Як і після першого етапу, негативних реакцій та патологій не відчув. А за два тижні кожен із охочих зможе отримати в сімейного лікаря друковане підтвердження про проходження щеплення.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook