ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Медіадень авіаційного компоненту українсько-американських навчань Sea Breeze 2021 відбувся у Миколаєві

Прочитаєте за: 2 хв. 30 Червня 2021, 18:33

У Миколаєві в рамках українсько-американського навчання Sea Breeze 2021військові авіатори держав-учасників та партнерів НАТО  продемонстрували зразки техніки та елементи пілотажу для представників засобів масової інформації.

До виконання завдань у повітрі були задіяні засоби морської, армійської авіації,  Повітряних Сил Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України та Королівства Великої Британії. Керівники багатонаціонального навчання від української та американської сторони в супроводі менторів особисто перевірили роботу повітряного компоненту Sea Breeze 2021.

Пілоти Су-27 та Су-25 у складі пар продемонстрували присутнім відпрацювання тактичних елементів з імітацією ураження наземних цілей. Після чого літак Ан-26 виконав політ на гранично малій висоті з метою маскування від засобів ППО умовного противника та разом із літаком Ан-2 здійснив десантування авіаційних рятувальників парашутно-десантних груп. Зі свого боку багатоцільові вертольоти-амфібії берегового базування Мі -14 у складі пари разом із безпілотним літальним апаратом Bayractar TB-2 провели імітацію розвідки сил і засобів противника.

‒ Наразі триває фаза злагодження підрозділів, які беруть участь у навчанні Sea Breeze 2021, відповідно компоненти відпрацьовують спільні тактичні вправи задля підвищення взаємосумісності перед початком активної фази, ‒ зазначив керівник від українсько-американського навчання Sea Breeze 2021 від України капітан 1 рангу Олексій Доскато.

Важливо відмітити, що вперше за історію навчань серії Sea Breeze у повітряному компоненті взяли участь винищувачі королівських ВМС Британії EF-2000 Typhoon та нещодавно отримані в рамках міжнародного співробітництва між Україною та Туреччиною безпілотні літальні апарати Bayractar TB-2.

Загалом захід супроводжувався демонстративними польотами авіації Військово-Морських Сил, Повітряних Сил Збройних Сил України, Великої Британії та Державної прикордонної служби України.

Керівник від США капітан 1 рангу Стюарт Бауман відзначив, що навчання серії Sea Breeze з кожним роком підвищують свій рівень та складність проведення. Не стали виключенням і цьогорічні навчання.

Усі відпрацювання тактичних елементів у небі відпрацьовувалися за стандартами та процедурами Північноатлантичного альянсу.

Фото автора

17
1

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: