ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Обсяг фінансування Державного оборонного замовлення ‒ 22,5 мільярдів гривень»

Новини Озброєння та військова техніка
Прочитаєте за: 2 хв. 30 Червня 2021, 17:36

Виконання ДОЗ-2021 розпочалося з 02 квітня, коли була ухвалена відповідна урядова постанова. Після чого в Міноборони з’явилися законні підстави для укладання додаткових угод та державних контрактів на постачання оборонної продукції до військ. Про це повідомив тимчасовий виконувач обов’язків директора Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони України полковник Владислав Шостак під час брифінгу «Державне оборонне замовлення 2021–2023: пріоритети Міністерства оборони України».

За його словами, обсяг фінансування ДОЗ-2021 становить 22,5 млрд грн. Зокрема, 5% від цієї суми передбачено виділити на виконання дослідно-конструкторських робіт, таких як  ракетні комплекси «Вільха–М» та «Нептун» (корабельного базування), САУ «Богдана». Нині ці вироби перебувають на різних стадіях випробувань. Загалом станом на сьогодні в активній фазі перебуває 25 розробок.

При цьому основна частина коштів – 59% у 2021 році буде використана на закупівлю зразків ОВТ, які серійно виготовляються в Україні, а також тих, які закуповуємо за кордоном, бо їхнє виробництво не освоєно в Україні. 27% коштів передбачено на проведення капітального ремонту та модернізації зразків ОВТ на підприємствах ОПК і 9% фінансового ресурсу спрямовано на забезпечення живучості баз, арсеналів та складів та будівництво відповідних об’єктів для зберігання боєприпасів.

Фото: Дмитро Юрченко

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Цукровий діабет за $18 000: в Одесі викрили схему незаконного виїзду за кордон

Повідомлено про підозру 54-річному мешканцю Одеси за організацію незаконного переправлення осіб через державний кордон.

«Я його навпіл зробив. Все чітко, все файно» — пілот FPV-дронів «Чіп» про знищення ворогів
«Я його навпіл зробив. Все чітко, все файно» — пілот FPV-дронів «Чіп» про знищення ворогів

Боєць 20-ї бригади безпілотних систем «К-2» з позивним «Чіп» командує відділенням FPV-дронів.

Присяга контрактників «18–24»: нові рекрути поповнили лави ЗСУ
Присяга контрактників «18–24»: нові рекрути поповнили лави ЗСУ

У 127-й окремій важкій механізованій Харківській бригаді нові рекрути склали військову присягу.

Сітки порвали, штурмовиків підпалили: «зетніків» знищили в «зеттраншеях»
Сітки порвали, штурмовиків підпалили: «зетніків» знищили в «зеттраншеях»

Пілоти FPV-дронів 225-го штурмового полку показали, як нищать російських піхотинців у захищених окопах.

Шукала долю в телеграмі, а отримає вирок: судитимуть неповнолітню з Краматорська
Шукала долю в телеграмі, а отримає вирок: судитимуть неповнолітню з Краматорська

Завершено досудове розслідування і переданий до суду обвинувальний акт на 16-річну агентку рф, яку СБУ в січні цього року викрила на Донеччині.

«Ти можеш більше»: як Анастасія обрала службу на кораблі і стала офіцером
«Ти можеш більше»: як Анастасія обрала службу на кораблі і стала офіцером

Анастасія розпочала свій військовий шлях у 2019 році з коледжу, потім обрала службу на кораблі й стала лейтенантом ВМС.

ВАКАНСІЇ
Водій, військовослужбовець (40 ОАБр ім. Великого князя Вітовта)

від 50000 до 120000 грн

Первомайськ (Миколаївська обл.)

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Стрілець

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Опеpатоp-топогеодезист, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Оператор РЕБ, РЕР

від 20000 до 120000 грн

Петропавлівка

Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)

Діловод

від 30000 до 100000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

--- ---