ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Чим і кого?.. Про вакцинацію і ревакцинацію на Хмельниччині!

Новини
29 Червня 2021, 19:36
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На Хмельниччині продовжується процес вакцинації від COVID-19 серед військовослужбовців та медичного персоналу госпіталю. Сьогодні зранку, відповідно до заявки, поданої командиром, спеціальна мобільна група військового госпіталю відвідала одну з частин неподалік обласного центру, де тридцять військовослужбовців пройшли ревакцинацію препаратом AstraZeneca.

А в поліклініці військового госпіталю проходять вакцинацію  медичний персонал госпіталю та військовослужбовці частин гарнізону.

– Сьогодні, в умовах пандемії, саме вакцинація є одним із найефективніших способів запобігання поширенню цієї небезпечної хвороби, − підкреслив начальник військового госпіталю полковник медичної служби Сергій Мельник.

Щеплення від коронавірусної хвороби COVID-19 проводиться вакцинами CoronaVac китайської компанії Sinovac Biotech, Pfizer та AstraZeneca. Станом на останній день червня, майже 900 військовослужбовців вакцинувались препаратом CoronaVac, а вісімдесят вже ревакцинувались. Більше ніж 300 осіб ревакцинувались препаратом AstraZeneca.

– Я свідомо пройшов процес щеплення, щоб знизити ймовірність захворювання і не наражати на небезпеку рідних та співслужбовців, – інформує підполковник Борис Клепас.

Процес щеплення триває, і взавтра медична бригада вирушає до Кам’янця-Подільського. Там медики за поданою заявкою мають вакцинувати близько ста військовослужбовців місцевого гарнізону.

Кореспондент АрміяInform

Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій
Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій

Президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Бескрестнова «Флеша» своїм радником із питань розвитку технологічних напрямів оборони.

Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти
Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти

Війна проти України та санкції змушують «Росатом» майже вдвічі скоротити інвестиційну програму й відмовитися від частини міжнародних проєктів.

Військовим не забороняли публічно висловлюватися — Генштаб відповів на заяви в соцмережах
Військовим не забороняли публічно висловлюватися — Генштаб відповів на заяви в соцмережах

Генштаб ЗСУ заявив, що не запроваджував заборони для військових на публічні заяви, інтерв’ю чи висловлення власної позиції в соцмережах.

Обрав бригаду, подав рапорт, і на місці: як Сергій повернувся до війська через Армія+ після СЗЧ в півтора роки
Обрав бригаду, подав рапорт, і на місці: як Сергій повернувся до війська через Армія+ після СЗЧ в півтора роки

Військовослужбовець Сергій, який після СЗЧ тривалістю в півтора роки повернувся до війська, розповів про свій досвід повернення через Армія+.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Розвідник, військовослужбовець

від 21500 до 52500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

RobotaUa Діловод-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

WorkUa Офіцер інформаційно-аналітичної групи

Львів

Військова частина А2678

Olx Офіцер групи ВСП

від 30000 до 60000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

WorkUa Оператор комплексу радіоелектронної боротьби

від 21000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238

RobotaUa Водій-електрик, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

ПУБЛІКАЦІЇ
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії

Водночас частина із них потребують додаткових роз’яснень, адже не повністю розуміють усі складові механізму поновлення на службу. Про це в коментарі АрміяInform розповіли у відділі рекрутингу 18-ї Слов’янської…