ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Рятівник», «Тактична підготовка» та «Впоряд» у змаганні «Джур»

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Червня 2021, 16:25 11

Оператори ССО на Хмельниччині взяли участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура») як судді з військових напрямків змагань: «Рятівник», «Тактична підготовка» та «Впоряд».

У фінальному етапі гри регіонального рівня серед молоді старшої вікової групи (15–17 років. — Авт.) взяли участь 13 роїв з багатьох куточків Хмельниччини. У підсумку перемогу вибороли джури з міста Шепетівка, які й представлятимуть Хмельницьку область на всеукраїнському етапі в місті Вижниця. 

— Ми вже не перший рік судимо змагання юних патріотів, — каже офіцер однієї з військових частин спецпризначення ССО Олег. — Під час гри допомагаємо хлопцям і дівчатам набути навичок і вмінь за багатьма напрямками військово-спортивної підготовки й окремих елементів тактичної медицини. «Впоряд» — конкурс строю та маршової пісні, «Тактична підготовка» — порядок дій підрозділу в бою, «Рятівник» — надання першої домедичної допомоги тощо. 

Організатори гри, військовослужбовці та її учасники об’єднані спільною метою — збереження козацьких традицій, формування національної ідеї, патріотизму, щирої любові до рідної землі. «Сокіл» («Джура») — надзвичайно сприятливий ґрунт і здорове насіння, з якого обов’язково проросте сильне й міцне українське колосся щирих українців і відданих захисників.

Фото з ФБ-сторінки «Джура Шепетівська Січ»

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: , ,

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армія і суспільство