ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Роман Машовець обговорив зі стратегічним радником НАТО з питань ССО перспективи оборонної співпраці

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Червня 2021, 21:37 5

Заступник керівника Офісу Президента України Роман Машовець обговорив зі стратегічним радником НАТО з питань Cил спеціальних операцій (ССО) Майклом Ріпассом (США) низку питань щодо перспектив і шляхів сприяння з боку країн НАТО у розбудові Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

Про це інформує пресслужба Офісу Президента.

Особлива увага приділялася аспектам соціального захисту та освіти представників цього роду ЗС України в загальному контексті оборонної реформи.

Роман Машовець наголосив на важливості розширення взаємодії з членами Альянсу, насамперед шляхом урахування досвіду розбудови сил спеціальних операцій в умовах сучасних загроз. Він поінформував партнерську сторону про стан розвитку українського війська та особливу роль, яку відіграють Сили спеціальних операцій Збройних Сил України у стримуванні ворога в умовах гібридної агресії Російської Федерації. Крім того, було обговорено прогрес у досягненні взаємосумісності з підрозділами країн Організації Північноатлантичного договору.

Окрему увагу приділено особливій ролі, яку відіграватимуть Сили спеціальних операцій ЗСУ в розбудові національного спротиву та руху опору. У НАТО готові надати експертну підтримку щодо відповідного законопроекту (№ 5557), який наразі розглядається у Верховній Раді України.

Зі свого боку Майкл Ріпасс підтвердив незмінність підтримки України з боку Альянсу в найбільш ефективних шляхах розбудови Сил спеціальних операцій Збройних Сил України для забезпечення суверенітету нашої держави.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини