ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Харківські курсанти завершили складання державних іспитів

Військовий вишкіл
Прочитаєте за: 2 хв. 24 Червня 2021, 16:48

Випускники Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба завершили складання державних іспитів.

– Курсанти демонстрували високий рівень знань та практичну підготовленість. Вони впевнено відповідали на теоретичні запитання та вміло працювали на авіаційній техніці. Приємно, що незабаром частини Повітряних Сил підсилять підготовлені молоді лейтенанти з таким багажем знань, – зауважив голова екзаменаційної підкомісії підполковник В’ячеслав Шинкевич.

У ході практичної атестації майбутні офіцери перевіряли працездатність систем літака перед польотом, а саме – здійснювали перевірку радіостанцій, прицільно-навігаційних комплексів тощо.

– Під час іспиту на літаку МіГ-29 я переналаштував на задані частоти  автоматичний радіокомплекс та у кабіні літака перевірив його працездатність. Усі дії виконав без помилок, – розповів командир навчальної групи старший сержант Ігор Гапон. – До навчання у Харкові впродовж 6 років проходив службу в одній з бригад тактичної авіації на посаді авіаційного техніка. Пізніше вирішив здобути вищу освіту та лейтенантські погони. Попередній досвід суттєво допоміг під час вступу та навчання. Після випуску обійму посаду техніка групи радіоелектронної розвідки в одній із військових частин, що на Хмельниччині.

Для випускників комплексний екзамен з фахової підготовки був одним із найважливіших під час атестації.

– Під час іспиту довелося пригадати все, що вивчав. У підсумку отримав найвищу оцінку. Вдячний викладачам за знання та досвід, який вони нам передали. Він обов’язково знадобиться у військах. Моя офіцерська служба розпочнеться на Київщині, де в одній з частин прийму посаду старшого техніка групи регламенту та ремонту засобів РЕБ, – зазначив прапорщик Сергій Поліщук.

Слід додати, що вже завтра в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбудеться «європейська» церемонія випуску молодих лейтенантів.

Кореспондент АрміяInform
«Саньок» пішов у відрив: окупант украв трамадол і дезертирував із позицій на Донеччині
«Саньок» пішов у відрив: окупант украв трамадол і дезертирував із позицій на Донеччині

Українська розвідка перехопила розмову російських військових про окупанта, який украв у медика трамадол і втік із позицій на Донеччині.

Vepr витримає двох: новий вітчизняний НРК вже виконує бойові завдання
Vepr витримає двох: новий вітчизняний НРК вже виконує бойові завдання

Наземний роботизований комплекс Vepr здатний перевозити близько 350 кілограмів вантажу при запасі ходу в 40 км.

«„Донбас Арена“, давно не бачилися»: дрони Трійки атакували окупантів у Донецьку та Луганську
«„Донбас Арена“, давно не бачилися»: дрони Трійки атакували окупантів у Донецьку та Луганську

Українські ударні безпілотники атакували російських загарбників у тимчасово окупованих Донецьку та Луганську.

У червні Україна отримає ракети для протидії російській балістиці — Президент
У червні Україна отримає ракети для протидії російській балістиці — Президент

Балістика — це останній аргумент ворога у війні, і треба знайти достатню протидію.

Нечесні закупівлі: викрито посадовців, які завдали 11 мільйонів збитків на закупівлі генераторів для ЗСУ
Нечесні закупівлі: викрито посадовців, які завдали 11 мільйонів збитків на закупівлі генераторів для ЗСУ

Прокурори Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомили про підозру командиру однієї з військових частин та його заступнику.

Герой України з «Червоної Калини»: Олег Мироненко став заступником командувача НГУ
Герой України з «Червоної Калини»: Олег Мироненко став заступником командувача НГУ

Президент України призначив полковника Олега Мироненка заступником командувача Національної гвардії України.

ВАКАНСІЇ
Бухгалтер з первинної документації

від 22000 до 23000 грн

Київ

Управління поліції охорони в Київській області

Стрілець

від 20500 до 21500 грн

Київ

Військова частина 2260 НГУ

Гранатометник

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО

Майстер з налаштування БПЛА

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Стрілець

від 20500 до 20500 грн

Городок (Житомирська обл.)

Військова частина А2192

--- ---